OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

1.     Dzisiaj  Poniedziałek Wielkanocny.   Trwa Oktawa Wielkanocy. Przeżywamy bardzo ciężki czas . Czas walki z pandemią wirusa. Na Mszach św. tylko 5 osób. Spowiedź  i Komunia wielkanocna w tym roku kończy się 7 czerwca.

2.     W piątek ze względu na Oktawę Wielkanocy nie ma postu.

3.     Za tydzień Niedziela Miłosierdzia. o 15.oo Godzina Miłosierdzia.

4.    OFIARA NA UTRZYMANIE KOŚCIOŁA I PARAFII. Nasza Parafia jak każda jest utrzymywana z ofiar wiernych. Z powodu epidemii nie ma wpływu funduszy na utrzymanie Kościoła i Parafii z powodu  ograniczeń  wiernych na Mszach św. (5 osób)  Osoby, które chciałyby wesprzeć utrzymanie bieżącego funkcjonowania Parafii mogą dokonać przelewu na numer konta: Nr konta parafii Chrystusa Króla w Sosnowcu:
83 1020 2528 0000 0102 0331 7468 (PKO BP)w tytule podając: „Darowizna na cele kultu religijnego, taca”. Taką darowiznę – zgodnie z zasadami prawa – można odpisać od podatku. Nr konta jest podany na naszej stronie w internecie i wywieszony w gablotach parafialnych.

5.     Do wieczności w tym tygodniu odszedł  Robert Banyś . Wieczny odpoczynek…

6.     Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia – Oktawy Wielkanocy składamy najlepsze życzenia niech Matka Boża otacza  swoją  opieką  , a Chrystus Król niech nam błogosławi. Szczęść Boże.