OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 30.08.2020

1.       Dzisiaj XXII Niedziela zwykła.

2.      We wtorek 01.09 rozpoczynamy nowy rok szkolny. Na Mszę św. na godz. 17.00 zapraszamy dzieci młodzież nauczycieli i rodziców.

3.      W najbliższy czwartek przypada dzień imienin naszego Biskupa Grzegorza. Pamiętajmy o modlitwie w Jego intencji.

4.      W środę po Mszy o 17.00 Nowenna do MB Nieust. Pomocy.

5.      W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek  i I sobota. W I czwartek modlimy się w intencji powołań. W I piątek Msza św. wynagradzająca  do NSPJ o 9.00.  Po Mszy o 9.00 odwiedziny chorych. Spowiedź od 8.30 i 16.30. W I sobotę nabożeństwo do Serca MB po Mszy o 17.00.

6.      20 września w niedzielę  na Mszy św. o 12.00 w naszej parafii Komunia św. Dzieci proszone są o zgłaszanie się do Ks. Andrzeja. W sobotę 26 września o 18.00 Sakrament Bierzmowania. Młodzież, która wyszła z VIII kl. zgłasza się do Ks. Andrzeja. Natomiast starsi którzy chcą przyjąć ten sakrament do Ks. Proboszcza.

7.       Przypomnienie : 7 września na Mszy św. o 18.00 będziemy gościć Arcybp Lwowa Mieczysława Mokrzyckiego który przywiezie do nas relikwie św. Jana Pawła II. Będzie można też nabyć książki Jego autorstwa. To jest poniedziałek bardzo proszę aby jak najwięcej parafian było na przyjęciu relikwii naszego św. Rodaka Jana Pawła II.

8.      Przypominamy osobom które opiekują się grobami  na cmentarzu , aby zainteresować się grobami ziemnymi opuszczonymi które są zarośnięte. Prosimy o zgłaszanie się do administracji cmentarza z dokumentami potwierdzającymi opłatę na 20 lat i potwierdzenie czy nadal tym ziemnym grobem ktoś się będzie zajmował. Wkrótce na tych  grobach pojawią się kartki , że taki grób jest do likwidacji. Jeżeli tego nie uczynimy do połowy listopada taki grób zapuszczony zarośnięty walący się na inne groby zostanie zlikwidowany.

9.      Na cmentarzu trwają prace : zrywanie starych płyt koło kaplicy i przygotowanie pod  położenie kostki na alejkach począwszy od kaplicy do głównego wejścia. Bóg zapłać tym którzy wyrazili chęć ufundowania Krzyża Misyjnego i obrazów Drogi Krzyżowej. Bóg zapłać P Robertowi Kowalskiemu za położenie parapetów w kaplicy cmentarnej.

10.  Od września powraca w niedzielę Msza o 18.00  w Szpitalu o 14.00 a w dni powszednie Msze o 17.00 i 18.00

11.  Formacja mężczyzn zaprasza w czwartek 3 .08 na Mszę św. o 20.00 w naszym kościele.

12.  Zapowiedzi przedślubne: Michał Giejc , kawaler par. tut. i Ewa Teodorczuk , panna par. tut.

13.  Spotkanie Rady parafialnej będzie 8. 09.  We wtorek po Mszy św. o 18.00

14.  Do wieczności w tym tygodniu przeszła śp. Marianna Mosurek.  Wieczny odpoczynek..

15.  Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia    składamy najlepsze życzenia niech Matka Boża otacza  swoją  opieką  , a Chrystus Król niech nam błogosławi. Szczęść Boże.