OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 27.12.2020 –  NIEDZIELA  ŚW. RODZINY

1.    Dzisiaj w  niedziele  Uroczystość Św. Rodziny. Jest to patronalne święto  rodzin katolickich . Na mszy św. o  godz. 12.00 zapraszamy małżeństwa  będzie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.  Jest to msza św. w intencji małżeństw  z racji różnych jubileuszy.

2.    W środę Nowenna do MB Nieust. Pomocy.  

3.    W czwartek w  Sylwestra o 17.00 Msza św. na zakończenie roku  za wszystkich zmarłych w tym roku. Rozpocznie się przy Krzyżu misyjnym przy którym zostawimy znicze i procesyjnie przejdziemy do kościoła.

4.    W piętek  Uroczystość Św. Bożej Rodzicielki Maryi- Światowy Dzień Modlitw o Pokój – Nowy Rok. Msze św. jak w każdą niedzielę.

5.    W sobotę 2.01 odwiedzimy chorych od 9.00.

6.     Ogłoszenia odnośnie kolędy . Ze względu na stan pandemii , obostrzenia i możliwość zakażeń  Ks. Bp Ordynariusz podjął decyzje że tradycyjnej kolędy po Świętach Bożego Narodzenia  w naszej diecezji nie będzie. Została ona przesunięta na czas późniejszy- w zależności od stanu pandemii.

7.    W związku z tym  że po świętach Msze św. zostały zamówione jaka koncelebry o 18.00 bo miała być kolęda to w dni powszednie po niedzieli do Sylwestra  Msze św koncelebrowane o 18.00 nie ma  Mszy o 17.00 do 18.01 2021 a w czasie ferii od 4  do 18 stycznia   Msze św o 18.00 i 18.30 . O tym jeszcze będziemy przypominać.

8.    Do wieczności odeszli   +Paweł Kubań +. Arendarski Janusz. i Włosowicz  Hanna  Wieczny odpoczynek…

9.    Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia    składamy najlepsze życzenia niech Matka Boża otacza  swoją  opieką  , a Chrystus Król niech nam błogosławi. Szczęść Boże.