OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 24.05.2020

1.     Dzisiaj  VII Niedziela Wielkanocna –UROCZYSTOSĆ WNIEBOWSTAPIENIA . W NASZYM KOŚCIELE MOŻE BYĆ 75 OSÓB JEDNORAZOWO NA MSZY ŚW. SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA MSZE ŚW. I NABOŻEŃSTWA.

2.     Po niedzieli Wniebowstąpienia  rozpoczniemy  prace przy kaplicy cmentarnej  – najpierw wewnątrz a potem na zewnątrz. Bardzo prosimy o pomoc przy tych pracach. Chętni proszeni są, aby zgłaszać się do Pana Mirka od wtorku od godz. 9.00. Trzeba przygotować ściany do remontu i malowania . Dach kaplicy jest w dobrym stanie.  Trzeba zrobić nowe zadaszenie  przedłużony dach z przodu nad drzwiami  oparty na kolumnach  na wprost ołtarza gdzie ludzie stoją. W drugiej połowie czerwca będzie montowana nowa dzwonnica przy Kościele.

3.     Bóg zapłać za ofiary na nasze prace złożone w ubiegłą trzecią niedzielę miesiąca na tacę i na konto. Bóg zapłać za pomoc w sobotę przy sprzątaniu terenu koło nowej płyty pod  nową dzwonnicę i dzwony Panom: Jackowi Szumilas , Leszkowi Walczak, Zbigniewowi Pakule, Robertowi Kowalskiemu, Maciejowi Garbackiemu, Adamowi Kiełtyka oraz Paniom i Panom z ośrodka.

4.      We wtorek przypada Dzień Matki pamiętajmy w modlitwie o naszych Mamach,   dla żyjących wypraszajmy Boże błogosławieństwo i opiekę MB a dla zmarłych łaskę nieba.

5.     Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha św. W następną niedzielę przypada ta uroczystość tak zwane Zielone Świątki. W następny poniedziałek drugi Dzień tych Świąt  NMP Matki Kościoła. Msze o 9.00, 17.00 i 18.00 W tym dniu także Dzień Dziecka.

6.     W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

7.      Zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe, które w naszym kościele są o godz. 17:30.

8.      Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia a zwłaszcza wszystkim Mamom  składamy najlepsze życzenia niech Matka Boża otacza  swoją  opieką  , a Chrystus Król niech nam błogosławi. Szczęść Boże.