OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 24.01.2021 –  NIEDZIELA 

1.     Dzisiaj III niedziela zwykła, która obchodzona jest jaka Niedziela Słowa Bożego. Zachęcamy ,aby czytać i rozważać Boże Słowo.

2.      Po spotkaniu Rady Parafialnej stwierdziliśmy,  że Różaniec będzie od poniedziałku po Mszy o 17.00 a przed mszą o 18.00 aby wszyscy mogli wziąć udział . Będziemy się w nim modlić o powrót do Kościoła tych , którzy wskutek pandemii od Kościoła – Wspólnoty Ludu Bożego się oddalili albo z niej odeszli. Zapraszamy .

3.      W następną niedzielę na Msz y dziecięcej o 11.00 będzie kolędowanie dzieci. Bardzo proszę aby dzieci same bądź z rodzicami czy dziadkami zgłaszały się do zakrystii czy na religii do Ks. Wikariusza że chcą wystąpić w Kościele. Pan Organista będzie przygrywał na organach.

4.     W tym tygodniu przyszło pozwolenie z Wydziału Konserwacji Zabytków w Katowicach że można wykonywać remont kapliczki. Pozwolenie zostało złożone w Sosnowcu w Urzędzie .

5.     Również w tym tygodniu została zburzona stara dzwonnica ,także zostały zburzone zdewastowane pomieszczenia gospodarskie za garażami, i na ten gruz nawieźliśmy duże ilości ziemi  . Plac został wyrównany. Parafia będzie spłacać za te prace ciężkim sprzętem.

6.     Bóg zapłać za ofiary z III niedzieli i dzisiejszą tacę przeznaczoną na ogrzewanie Kościoła. W następną niedzielę do puszek możemy złożyć ofiary na tablice dla śp. ks. Edwarda Wicińskiego byłego proboszcza naszej parafii.

7.     Do wieczności odeszli +Stanowska Alina +Konior Hildegarda, +Lukaszewicz Genowefa +Szabra Katarzyna +Zięba Wojciech i Piech Zdzisława . Wieczny odpoczynek…

8.     Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia    składamy najlepsze życzenia niech Matka Boża otacza swoją opieką  , a Chrystus Król niech nam błogosławi. Szczęść Boże.