OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 23.08.2020

1.      Dzisiaj XXI Niedziela zwykła.

2.     7 września na Mszy św. o 18.00 będziemy gościć Arcybp Lwowa Mieczysława Mokrzyckiego który przywiezie do nas relikwie św. Jana Pawła II. Będzie można też nabyć książki Jego autorstwa. To jest poniedziałek bardzo proszę aby jak najwięcej parafian było na przyjęciu relikwii naszego św. Rodaka Jana Pawła II

3.     Bóg zapłać  za ofiary z  III niedzieli miesiąca  jako taca inwestycyjna. Po zakończeniu remontu kaplicy cmentarnej który w tym tygodniu się zakończy zaczniemy kłaść kostkę na alejkach począwszy od kaplicy do głównego wejścia. Bóg zapłać tym którzy wyrazili chęć ufundowania krzyża i obrazów drogi krzyżowej.

4.      Dzisiaj w niedzielę 23. sierpnia rozpoczyna się Sosnowiecka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę z Będzina. Uczestniczą tylko Kapłani pod przewodnictwem J.E. ks. bpa Ordynariusza Grzegorza Kaszaka.  Wierni mogą uczestniczyć tylko duchowo. Msze św. będą transmitowane on-line na stronie www.pielgrzymka.sosnowiec.pl i pielgrzymkowym Facebooku 

5.      W środę przypada uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. o 9.00. 17.00 i 18.00. Na Mszach  św. odnowimy Jasnogórskie Śluby Narodu.

6.      Dzisiaj do puszek możemy złożyć ofiarę przeznaczoną na  poszkodowanych wskutek wybuchu w Libanie w Bejrucie. Za każdą ofiarę Bóg zapłać.

7.      Bóg zapłać wszystkim za Msze św. w mojej intencji i za życzenia z okazji imienin.

8.      Do wieczności w tym tygodniu przeszedł śp. Stanisław Czepczyk. Wieczny odpoczynek..

9.     Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia    składamy najlepsze życzenia niech Matka Boża otacza  swoją  opieką  , a Chrystus Król niech nam błogosławi. Szczęść Boże.