OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 21.02.2021 –   I NIEDZIELA Wielkiego Postu

1.     Dzisiaj I Niedziela Wielkiego Postu.

2.     W środę Nowenna do MB Nieust. Pomocy

3.     Rekolekcje w naszej parafii rozpoczną się w III niedzielę Wielkiego Postu od 07do10.03.Poprowadzi je znany rekolekcjonista ks. Jan Koclęga

4.     W piątki Droga Krzyżowa po Mszy o 17.00 czyli o 17.30. Zapraszamy dzieci młodzież i dorosłych. W niedziele Wielkiego Postu Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 17.15. Osoby przychodzące na Mszę św. na 18.00 prosimy aby przyszły wcześniej na 17.30 by wysłuchać kazania pasyjnego bo Msza o 18.00 jest bez kazania.  Zapraszamy.

5.     Przypominamy, że Komunie św. przyjmują na początku osoby w postawie stojącej na rękę podchodząc pierwsze potem osoby przyjmujące do ust i na końcu osoby przyjmujące w postawie klęczącej.

6.      Spotkanie Rady Parafialnej-23.02 we wtorek po mszy o18.00 na plebanii.

7.     Bóg zapłać Paniom z Akcji Katolickiej za wykonanie dekoracji wielkopostnej.

8.     Trwają prace dołączenia plebanii do kanalizacji miejskiej.

9.     Bóg zapłać za dzisiejszą tacę w III niedzielę miesiąca przeznaczoną na ratę dzwonów i nasze prace przy parafii. W następną niedzielę taca będzie przeznaczona na ogrzewanie Kościoła .  Bóg zapłać wspólnocie Jutrzenka za złożoną ofiarę na Kościół. Serdeczny Bóg zapłać.

10.           Hospicjum zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku i zaprasza jak wcześniej aby pomóc rozliczyć Pit -y. Informacje na ulotkach pod chórem i w gablotach.

11.           W II Niedzielę Wielkiego Postu, 28.02.2021 r. pod hasłem „Żyjmy Eucharystią” obchodzić będziemy Niedzielę „Ad Gentes”. Jest to dzień duchowego i materialnego wsparcia dla polskich misjonarzy.
Z tej racji będzie po Mszach św. zbiórka do puszek na ten cel.

12.           Do wieczności odeszli .  +Antoni Syguła. Wieczny odpoczynek…

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia niech Matka Boża otacza swoją opieką  , a Chrystus Król niech nam błogosławi. Szczęść Boże.