OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 20.09.2020

1.      W środę o 15.00 spotkanie Klubu Seniora i Pań z Chóru. Zapraszamy. Natomiast  po Mszy o 17.00 Nowenna do MB Nieust. Pomocy.

Dzisiaj w niedzielę  na Mszy św. o 12.00 w naszej parafii I Komunia św.  W sobotę 26 września o 18.00 Sakrament Bierzmowania.

2.     4 października w niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00  będziemy gościć Ks. Bp Ordynariusza Grzegorza Kaszaka który odprawi Mszę św. w intencji Parafian a potem poświęci Nową Dzwonnicę , Dzwony, Nowy Krzyż Misyjny i odnowioną Drogę Krzyżową oraz na cmentarzu odnowioną wymalowaną i ocieploną Kaplicę cmentarną i dwa nowe Krzyże cmentarne.

3.     Bóg zapłać Zakonowi Sw. Franciszka za złożenie ofiary na nowe obrazy Drogi Krzyżowej na zewnątrz.

4.     Na cmentarzu trwają prace : położenie kostki przy głównym wejściu.

5.      Są jeszcze do nabycia w zakrystii książki Arcybiskupa M.  Mokrzyckiego –   które pięknie opisują świętość JPII z osobistym podpisem Arcybiskupa..  

6.     Dzisiejsza taca jest przeznaczona na  spłatę rat za dzwonnicę i dzwony i prace przy parafii. Za każdą ofiarę Bóg zapłać.

7.     Pod chórem i w kaplicy Miłosierdzia  są dozowniki z Wodą Święconą.

8.     W następną niedzielę 27.09 po Mszy o godz.10.00 spotkanie rodziców dzieci kl. III które w maju przyjmą I Komunię św.

9.     Sanepid przypomina że wewnątrz Kościołach obowiązują maseczki.

10.                       Do wieczności przeszli w tym tygodniu + Krzysztof Gąsiorek, Bogumiła Żabicka, Włodzimierz Witkowski ,Czesława Arendarska, Albert Małecki  Wieczny odpoczynek……

11.                       Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia    składamy najlepsze życzenia niech Matka Boża otacza  swoją  opieką  , a Chrystus Król niech nam błogosławi. Szczęść Boże.