OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 19.07.2020

1.      Dzisiaj XVI Niedziela zwykła.

2.     Bóg zapłać Panu Robertowi za oczyszczenie dwóch krzyży i Panu Henrykowi za wyczyszczenie 3 krzyży. Prosimy o dalsze czyszczenie krzyży.  Jest propozycja aby te dwie stacje Drogi Krzyżowej które są umieszczone w stronę plebanii przenieść za kostkę przed figurą Jezusa Miłosiernego. Wtedy Droga Krzyżowa będzie tworzyła całość. Proszę o ustosunkowanie się do tej propozycji.

3.     W wakacje od 1 lipca Msze św. w tygodniu o 17.30 i 18.00 a w niedziele o 8.00, 10.00 i 12.00. Nie ma Mszy św. o 18.00.  Nie ma też Nabożeństw w środy do MB Nieust. Pomocy .

4.     Dzieci i młodzież wyjeżdżają z Ks. Proboszczem   we wtorek 21 lipca o 6.45. z parkingu koło kościoła  na kolonie nad morze do Mrzeżyna.

5.     Wszystkim dzieciom młodzieży przypominamy o Mszach św. w niedziele w czasie wakacji i o modlitwie.

6.     We wtorek o 19.00 Różaniec Męski. Zapraszamy

7.     Bóg zapłać  za ofiary w dzisiejszą III niedziela miesiąca  jako taca inwestycyjna.

8.     Zapowiedzi przedślubne  Jakub Wieczorkowski par. tutejsza i Magdalena Bachara par. Mysłowice zapowiedź  II, Tyl Krystian par tut. i  Magdalena Stasiura – zapowiedź  I oraz Piotr Bimas par Łódź i Renata  Fudalej  par. tut.- zapowiedź I, Kowalski  Marcin par tut i Karolina Hyla par. Dąbrowa G. – zap I

9.     Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia    składamy najlepsze życzenia niech Matka Boża otacza  swoją  opieką  , a Chrystus Król niech nam błogosławi. Szczęść Boże.