OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16. 02.2020

1.     Dzisiaj VI niedziela w roku liturgicznym.

2.      We wtorek 18 lutego przypada kolejny Męski Różaniec o 19.00. Poprowadzi go Ks. Kanclerz Mariusz Karaś .  Serdecznie zapraszamy. Po nim o 20.00 Adoracja z modlitwą wstawienniczą.

3.     W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy

4.     Trzy dniowy wyjazd do Sanktuariów Podhala  w piątek 21 lutego o 15.00  z parkingu koło Kościoła.

5.     Hospicjum proponuję ludziom starszym pomoc w wypełnianiu rozliczeń rocznych pitów  na miejscu w Hospicjum. Także zaprasza ludzi starszych na pobyt dzienny i na rehabilitacje. Informacje przez telefon, maila lub osobistą  rozmowę . Na Hospicjum możemy odpisać 1% podatku ulotki są wyłożone na stoliku a plakat jest wywieszony.  Zachęcamy , aby w ten sposób wesprzeć nasze Hospicjum.

6.     W zeszłym tygodniu jedna z parafianek darowała na remont dzwonów i nową dzwonnicę 2 tys. zł. Za ten dar serca, za wpłaty na konto parafialne i za dzisiejsze ofiary na tacę  na ten cel serdeczny Bóg zapłać.

7.     Nauki przed małżeńskie dla naszego dekanatu będą w naszej parafii na salce w następujące dni: 1.03, 8.03 i 15.03 od godz. 15.30 do 17.00. Zapraszamy

8.     Zapowiedzi przed ślubne :Kacper Prądnicki par tutejsza i  Aleksandra Podgórska par Sosnowiec

9.     OGŁOSZENIE BISKUPA

10.           Do wieczności w tym tygodniu  odeszli : Zofia Skóra, Paweł Żelazowski, Irena Teterwak

11.           Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia niech Matka Boża otacza nas swoją  opieką  , a Chrystus Król niech nam błogosławi. Szczęść Boże.