OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 13.12.2020 – III NIEDZIELA ADWENTU

1.     Dzisiaj III niedziela Adwentu zwana Gaudete . Źródłem radości jest obecność Chrystusa wśród nas i zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Roraty od poniedziałku do piątku o 18.00. W sobotę o 17.00.  Zapraszamy dzieci z lampionami,  rodziców, młodzież i starszych.

2.    Spowiedź zawsze w niedzielę przed i na mszach św. i w tygodniu przed mszami .

3.    Są świece Caritas na stół wigilijny : mała 7 zł,. Jest też diecezjalny kalendarz cena 13 zł. Można je nabyć po mszach św. w przedsionku Kościoła.

4.     Poświęcone opłatki wigilijne Pan Organista rozniesie na Browar i małe bloki Dobrzańskiego Państwo Kościelni skończyli. Kto nie ma jeszcze opłatka to może się zgłosić do Państwa Kościelnych w zakrystii i do P. Organisty.

5.    We wtorek o 19.00 Męski Różaniec. Poprowadzi go Ks dyrektor wydziału ogólnego Kurii i Proboszcz Marek Bigaj. Serdecznie zapraszamy.

6.    W środę Nowenna do MB Nieust. Pomocy.

7.     Ogłoszenia odnośnie kolędy zostaną podane w następnym tygodniu gdy będziemy coś wiedzieć .

8.    Parafia zapłaciła kolejną ratę za dzwony i nową dzwonnicę. Zostało nam jeszcze 20 tysięcy zapłacić. Za tydzień III Niedziela Inwestycyjna taca jest przeznaczona na ten cel. Za materiał i prace na cmentarzu wszystko zostało wypłacone. Jeżeli ktoś chce wesprzeć parafie a nie ma go w kościele –  zawsze może przelać ofiarę na konto . Jest podane na stronie diecezji.

9.    W poniedziałek 20 .12 od 9.00 rozpoczynamy budowanie szopki i ubieranie choinek w kościele. Chętnych bardzo proszę o pomoc.  24 grudnia o północy Pasterka

10. Do wieczności odszedł  +Andrzej Molenda i Czesław Rosół. Wieczny odpoczynek…

11. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia    składamy najlepsze życzenia niech Matka Boża otacza swoją opieką  , a Chrystus Król niech nam błogosławi. Szczęść Boże.