OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 12.07.2020

1.      Dzisiaj XV Niedziela zwykła.

2.       Została  postawiona nowa dzwonnica,   zostały też  przywiezione  zamontowane i uruchomione elektrycznie dzwony.  Na Anioł Pański o 12.00 dzwony dodatkowo będą biły. Parafia wypłaciła  wykonawcy  firmie Felczyński z Przemyśla 30 tysięcy. Jeszcze zostało nam 40 tysięcy do zapłaty w ratach. Przygotowanie płyty zbrojenie , zalanie betonem  i robocizna wyniosło 7 tys. pięćset zł. Trwa remont  w kaplicy cmentarnej – ocieplanie i kładzenie tynku na zewnątrz .  Bóg zapłać Panu Robertowi za oczyszczenie dwóch krzyży. Prosimy o dalsze czyszczenie krzyży. Bóg zapłać Państwu Kościelnym za odnowienie tablicy ogłoszeń koło zakrystii.

3.     W wakacje od 1 lipca Msze św. w tygodniu o 17.30 i 18.00 a w niedziele o 8.00, 10.00 i 12.00. Nie ma Mszy św. o 18.00.  Nie ma też Nabożeństw w środy do MB Nieust. Pomocy .

4.     Jutro  13.lipca Nabożeństwo Fatimskie o 20.00 . Zapraszamy.

5.     Dzieci i młodzież wyjeżdżają z Ks. Proboszczem  21 lipca o 6.45. na kolonie nad morze do Mrzeżyna.

6.     Wszystkim dzieciom młodzieży przypominamy o Mszach św. w niedziele w czasie wakacji i o modlitwie.

7.     W następną niedzielę  rozpoczynamy tydzień św. Krzysztofa. Dlatego też po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów. Środki  finansowe zebrane przy poświęceniu samochodów zostaną przekazane  na akcję  św. Krzysztof  Miva Polska 1 grosz za jeden kilometr jak słyszeliśmy w liście.

8.     W przyszłą niedzielę III niedziela miesiąca –taca inwestycyjna.

9.     Zapowiedzi przedślubne  Jakub Wieczorkowski par. tutejsza i Magdalena Bachara par. Mysłowice.

10.                       Do wieczności odszedł  Antoni Piech.    Wieczny odpoczynek…..

11.                       Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia    składamy najlepsze życzenia niech Matka Boża otacza  swoją  opieką  , a Chrystus Król niech nam błogosławi. Szczęść Boże.