OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 10.05.2020

1.     Dzisiaj  IV Niedziela Wielkanocna .

2.      Spotkanie Rady Parafialnej  11 maja w poniedziałek po Mszy św. o 18.00

3.     W środę wspomnienie NMP Fatimskiej. O 20.00  zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo fatimskie z modlitwą różańcową.

4.      Zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe, które w naszym kościele są o godz. 17:30. W Środę Nowenna do MB  Nieustającej Pomocy. Prosimy o pisanie intencji. Bóg zapłać za przychodzenie na Msze św. i nabożeństwa po złagodzeniu restrykcji. Przypominamy że w naszym kościele na dole i górze oprócz służby liturgicznej może być jednorazowo  50 osób  Prosimy o odmawianie różańca o 16.30 przed mszą o 17.00 jak to było przed epidemią.

5.       Episkopat Polski ogłasza że 14 maja jest dniem postu w intencji ustąpienia epidemii.

6.     Drugim patronem naszej wspólnoty parafialnej jest św. Andrzej Bobola.   16 maja w sobotę obchodzimy Jego święto. Dlatego też Msze św. będą o 9.00, 17.00 i 18.00 ,a po Mszy o 9.oo i 17.oo będzie nabożeństwo do naszego świętego patrona przy Jego relikwiach .

7.     W tym tygodniu zakończyliśmy pracę przy płycie pod dzwony.  Bóg zapłać Panu Jackowi Szumilas za pomoc przy kładzeniu betonu.

8.     W tym tygodniu do wieczności odeszli Kazimierz Rodek i Zbigniew Jarosz .Wieczny odpoczynek…..

9.     Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia  składamy najlepsze życzenia niech Matka Boża otacza  swoją  opieką  , a Chrystus Król niech nam błogosławi. Szczęść Boże.