OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 07.03.2021 –   III NIEDZIELA Wielkiego Postu

1.      Dzisiaj III Niedziela Wielkiego Postu.

2.      Dzisiaj w naszej parafii rozpoczynają się Rekolekcje będą trwać do środy 10.03.Poprowadzi je znany rekolekcjonista ks. dr. Kanonik Jan Koclęga .W niedzielę Msze św o 8.00 10.00 z naukami dla dorosłych o 11.00 z nauką dla dzieci , o 12.00 i 18.00 z naukami dla dorosłych o 17.15 Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym. W poniedziałek , wtorek i środę Msze z naukami dla dorosłych o 9.00 i 18.00 dla dzieci o 17.00. We wtorek spowiedz od 8.15 i od 16.15 również we wtorek o 9.00 Msza św z namaszczeniem chorych. Plan w gablotkach i na stronie internetowej parafii. Serdecznie zapraszamy. We wtorek i środę taca podczas rekolekcji będzie przeznaczona na cele misyjne ks. rekolekcjonisty. W RAMACH JAŁMUŻNY MOŻEMY PRZYNOSIĆ PODCZAS REKOLEKCJI DARY (ŻYWNOŚĆ , CHEMIE DLA UBOGICH)

3.     W piątki Droga Krzyżowa po Mszy o 17.00 czyli o 17.30. Zapraszamy dzieci młodzież i dorosłych. W niedziele Wielkiego Postu Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 17.15.

4.     Przypominamy, że Komunie św. przyjmują na początku osoby w postawie stojącej potem osoby przyjmujące do ust i na końcu osoby przyjmujące w postawie klęczącej.

5.     W RAMACH POSTU W INTENCJI POWOŁAŃ KAPŁAŃSKICH MOŻEMY WYBRAĆ SOBIE JEDEN DZIEŃ POSTU I WPISAĆ SIĘ NA LISTĘ NA STOLIKU

6.     Na wniosek sanepidu przypominam że w kościele kategorycznie obowiązują maseczki. Ci którzy nie stosują się to tych obostrzeń będą płacić mandaty. Sanepid sprawdza teraz kościoły w Zagłębiu.

7.     Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek dla polskich misjonarzy .  Bóg zapłać rodzinom : jednej z Makuszyńskiego i dwóm z Kraszewskiego za złożone ofiary na Kościół. Serdeczny Bóg zapłać.

8.      Do wieczności odeszli .  +Aneta Włoszczyk Wieczny odpoczynek…

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia niech Matka Boża otacza swoją opieką  , a Chrystus Król niech nam błogosławi. Szczęść Boże.