OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 02. 02.2020

1.     W dzisiejszą niedzielę 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego- MB Gromnicznej. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Jest to również dzień życia konsekrowanego.  Modlitwą i ofiarą do puszek po Mszach św. wspieramy zakony. Kończy się tradycyjny okres śpiewania kolęd. Dziś o 17.15 wspólne śpiewanie kolęd w naszym kościele. Serdecznie zapraszamy.

2.     Podsumowanie kolędy . W naszej parafii mieszka 4.900 osób,  które tworzą 1.998 rodzin. Większa połowa to rodziny starsze. Część z nich to rodziny jedno osobowe. Po kolędzie przyjęło kapłanów z Bożym błogosławieństwem 1.063 rodziny  , nie przyjęło 935 rodzin. W tym ponad sto do domy czy mieszkania puste.  Przyjęło 54% .Bóg zapłać za wszystkie ofiary na remont dzwonów i nową dzwonnicę.  Na Mszy św. o 12.00 dzisiaj pragnę wszystkim którzy przyjęli nas kapłanów po kolędzie i ofiarodawcom na dzwony i nową dzwonnice podziękować sprawując za nich Mszę św.

3.     W poniedziałek 3 lutego o 19.00 spotkanie Rady Parafialnej.

4.     W piątek przypada I piątek miesiąca , spowiedź od 8 30 i wieczorem na Mszach św. O 9.00 Msza św. wynagradzająca Sercu PJ. Po niej spotkanie wszystkich zelatorów kół różańcowych w salce parafialnej. Odwiedziny chorych po Mszy o 9.00

5.     Bardzo proszę aby do 9 lutego do następnej niedzieli potwierdzić zaliczką lub całą wpłatą   trzy dniowy wyjazd do Sanktuariów Podhala . Wyjazd 21 lutego o 15.00

6.    Formacja Mężczyzn –  Przyjaciele Jezusa  zaprasza wszystkich mężczyzn na spotkanie, podczas którego porozmawiamy na temat:  MĘŻCZYZNA W KOŚCIELE6 lutego 2020 roku, godz. 20:00 w naszej parafii na salce. Spotkanie poprowadzi Andrzej Strączek.

7.    Serdeczny Bóg zapłać Akcji Katolickiej i tym wszystkim osobom które wczoraj pracowały przy rozebraniu dekoracji Bożonarodzeniowej.

8.     Do wieczności w tym tygodniu odeszli : Ryszard Bubak i Grażyna Urantówka.  Wieczny odpoczynek…

9.      Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia niech Matka Boża otacza nas swoją opieką a Chrystus Król niech nam błogosławi. Szczęść Boże.