OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 26.07.2021  –             XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA.

1.W czasie wakacji nie ma w niedzielę Mszy św. o 18.00 i dziecięcej o 11.00. W dni powszednie w czasie wakacji  Msze o 17.30 i 18.00 . Kancelaria w czasie wakacji czynna po Mszy św. o 18.00.

2.Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę w sierpniu na Jasną Górę.

3 W dzisiejszą niedzielę 25.07. św. Krzysztofa patrona kierowców. Po każdej Mszy św. poświęcenie kierowców , samochodów i pojazdów mechanicznych. Ofiary złożone przy poświęceniu pojazdów są przeznaczone dla polskich misjonarzy- Miwa Polska

4. 28 lipca (środa) będzie akcja – zbiórka starego sprzętu elektronicznego o godz. 15.00.  W tym dniu od rana możemy ten sprzęt przynosić, przywozić na parking koło kościoła jak co roku.

5. Dwie parafianki z ul . Zapolskiej i jeden parafianin z ul Kraszewskiego zamówili i ufundowali piękną podstawę- stojak pod paschał. W tym samym stylu co krzyż. Serdeczny Bóg zapłać.

6. Trwają prace w kościele przy wejściu na chór w klatce schodowej. Tynk który popękał i odchodził został usunięty. Dalsze prace będą po niedzieli.

5. Dzisiaj jak to było czytane tydzień temu modlitwą i ofiarą wspieramy poszkodowanych wskutek powodzi , trąb powietrznych w Polsce i w Europie. Swój dar możemy złożyć do puszek po mszy św.

6. Do wieczności odeszła + Bilska Małgorzata. Wieczny odpoczynek..

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia  składamy najlepsze życzenia niech Matka Boża otacza  swoją  opieką  , a Chrystus Król niech nam błogosławi. Szczęść Boże.