OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 06.06.2021  –             X NIEDZIELA ZWYKŁA.

  1.   Trwa Oktawa Bożego Ciała , w każdym dniu procesja po Mszy św. o 17.00 oprócz Niedzieli  -nabożeństwo czerwcowe i procesja po Mszy o 18.00 i  zakończenia oktawy w  czwartek gdzie procesja do IV ołtarzy wokół Kościoła będzie po Mszy o 18.00. Bardzo proszę osoby które przygotowały ołtarze na naszych ulicach  aby przygotowały także ołtarze wokół kościoła. W czwartek poświęcenie wianków z ziół i kwiatów.
  2. W piątek uroczystość NSPJ. Msze św. o 9.00, 17.00 po niej nabożeństwo do Serca PJ i 18.00. W sobotę czcimy Niepokalane Serce NMP. W niedzielę o 20.00 Nabożeństwo Fatimskie.
  3. Podziękowania -Bóg zapłać za udział we Mszy św. i  Procesji : czytającym , śpiewającym ,  Orkiestrze, Służbie Liturgicznej- ministrantom, Dzieciom z kl. III, IV i młodszym za udział i sypanie kwiatów, wszystkim grupom stowarzyszeniom działającym przy parafii, niosącym sztandary  i figurę, panom prowadzącym księży. Wszystkim którzy budowali ołtarze:  Franciszkanom , Akcji Katolickiej ,Kolumbom, Rodzinom Szopa, Piotrowskim, Stryszewskim ,  Chajduga , Pakuła, Socha, Pani Ławnickiej Pani Gęsior i wszystkim którzy pomagali. Panu Organiście Państwu Kościelnym. Wszystkim za tak liczny udział i zamanifestowanie wyznanie wiary.
  4. Na cmentarzu jest budowana aleja między starą a nową częściom. Kontenery ze śmieciami zostaną z cmentarza przeniesione przed tylną bramę i tam proszę wyrzucać śmieci. Na tym miejscu co były Kontenery jest zakaz wyrzucania śmieci.

Do wieczności odeszli .  +Teresa Hrabia i Wacław Orłowski. Wieczny odpoczynek…

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia  składamy najlepsze życzenia niech Matka Boża otacza  swoją  opieką  , a Chrystus Król niech nam błogosławi. Szczęść Boże.