OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 09.05.2021  – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA  

  1.  Przypominamy o nabożeństwie ku czci NMP.  W naszym kościele po mszy o 17.00 w dni powszednie, w niedzielę o 17.40. Zapraszamy dzieci szczególnie te, które mają przystąpić do I Komunii św. młodzież i dorosłych.
  2. W środę nowenna do MB Nieust. Pomocy.
  3. W czwartek o 15.00 odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i spowiedź dzieci , które mają przystąpić  do I Komunii św. Również w czwartek o 20.00 I nabożeństwo fatimskie.
  4. Doroczny wyjazd ojców z dziećmi w góry planowany jest na 15.05. Informacje na naszej stronie i internetowej i w gablocie.
  5. I Komunia św. będzie w sobotę 15 maja w dwóch grupach o 10.00 i 12.00 Uroczystość odpustowa ku czci naszego patrona Andrzeja Boboli w niedzielę 16 maja. Sumę odpustową o 12.00 odprawi i kazanie wygłosi nasz rodak Ks. Proboszcz Marek Szumilas. Niestety z powodu obostrzeń nie będzie procesji wokół Kościoła, tylko litania i błogosławieństwo w Kościele.
  6.  Rada Miasta informuje i zaprasza do pomocy w posprzątania Klimontowa. Chętni , którzy chcą pomóc w sprzątaniu naszej dzielnicy gromadzą się o 10.00 w sobotę 15.05 w parku koło fontanny.
  7. Bóg zapłać  Państwu Stryszewskim za zakupienie nowej figurki Matki Bożej do Kapliczki na ul. Kraszewskiego w miejsce tej zniszczonej.
  8. Do wieczności odeszli .  +Mieczysława Skorus, +Halina Rodek, Jerzy Jurgaś +Wanda Rodek. Wieczny odpoczynek…

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia  składamy najlepsze życzenia niech Matka Boża otacza  swoją  opieką  , a Chrystus Król niech nam błogosławi. Szczęść Boże.