OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 25.04.2021  -IVNIEDZIELA WIELKANOCNA  

  1. W dzisiejszą  IV Niedzielę Wielkanocy rozpoczyna się  tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne
  2. W środę nowenna do MB Nieust. Pomocy.
  3. W pierwszą sobotę miesiąca rozpoczyna się Maryjny Miesiąc Maj . Przypominamy o nabożeństwie ku czci NMP.  W naszym kościele po mszy o 17.00. Zapraszamy dzieci szczególnie te, które maja przystąpić do I Komunii św. młodzież i dorosłych. Prosimy o przystrojenie kapliczek i krzyży na terenie naszej parafii.
  4.   Trwają nauki przed zawarciem małżeństwa o 15.30 w niedziele.
  5. Zapowiedzi przed zawarciem sakramentu małżeństwa Krystian Siodłak ,kaw par. tut. i Daria Hojniak panna par Piwniczna Zdrój- zapowiedź II.
  6. I Komunia św. będzie w sobotę15 maja a nasza uroczystość odpustowa ku czci naszego patrona Andrzeja Boboli w niedzielę 16 maja. Sumę odpustową o 12.00 odprawi i kazanie wygłosi nasz rodak Ks. Proboszcz Marek Szumilas. Niestety z powodu obostrzeń nie będzie festynu po południu w tym dniu.
  7. Bóg zapłać za ofiary złożone w III niedzielę jako taca inwestycyjna, oraz  za ofiary indywidualne z Kraszewskiego 2-200 zł z Zapolskiej 1- 100 zł Gacka 1- 50 zł. i Makuszyńskiego 1- 100 zł.
  8. Do wieczności odeszli .  + Aneta Ciszek +Janus Leokadia +Stanisław Stachurski + Maria Kołkiewicz +  Bogdan Warmuz   . Wieczny odpoczynek…

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia  składamy najlepsze życzenia niech Matka Boża otacza  swoją  opieką  , a Chrystus Król niech nam błogosławi. Szczęść Boże.