OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 31.05.2020

1.     Dzisiaj w Niedzielę przypada Uroczystość ZESŁANIA DUCHA ŚW.  Kończy się okres  wielkanocny. W poniedziałek drugi dzień Zielonych Świąt:  święto NMP Matki Kościoła.  Msze o 9.00, 17.00 i 18.00 .  W tym dniu także Dzień Dziecka . Modlimy się za wszystkie dzieci i zapraszamy dzieci do kościoła na Msze św. i nabożeństwa. Od soboty nie ma żadnych limitów odnośnie ilości wiernych w świątyni.

2.     W poniedziałek rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe o 17.30. Zapraszamy.

3.     W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. W I piątek msza wynagradzająca NSPJ o 9.00 . Po niej odwiedzimy chorych. Spowiedź od 8.30 i na mszach św. po południu.  W I sobotę nabożeństwo do Serca MB.

4.      W następną niedzielę przypada  uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się okres Komunii św. wielkanocnej. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

5.     Trwają prace w kaplicy na cmentarzu.

6.      W sobotę  6.06 po mszy o 18.30 spotkanie rodziców których dzieci są zapisane i jadą na kolonie w wakacje z ks. Proboszczem.

7.      11 czerwca jest uroczystość Bożego Ciała . Procesja  w tym roku będzie wokół kościoła do 4 ołtarzy. Zapraszam osoby które robią ołtarze na spotkanie w środę po mszy o 18.30 Zapowiedzi przed ślubne Lempa Piotr par Czeladź i Zawidlak Angelika par. tutejsza

8.      Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia a zwłaszcza wszystkim Dzieciom  składamy najlepsze życzenia niech Matka Boża otacza  swoją  opieką  , a Chrystus Król niech nam błogosławi. Szczęść Boże.