OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 29. 12.2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 29. 12.2019

1.      W dzisiejszą niedzielę Święto Św. Rodziny- Jezusa Maryi i Józefa . Jest to  święto rodzin katolickich. Podczas Mszy św. o 12.00 nastąpi odnowienie przyrzeczeń małżeńskich i oddanie rodzin Matce Bożej.  Prosimy aby na tę uroczystość  przybyło jak najwięcej małżeństw. Małżeństwa obecne na tej mszy proszone są , aby wyjść na środek kościoła i tam nastąpi odnowienie.  Bóg załać Stow. Rodzin Katolickich za oprawę liturgiczną.

2.      W sylwestra 31.12 o 17.oo.  Msza św. na zakończenie roku. Podziękujemy Bogu za miniony rok. Przed Mszą św. gromadzimy się na placu pod Krzyżem i tam będą wyczytani zmarli w tym roku i rodziny zmarłych mogą pod krzyżem położyć zapalony znicz.

3.      W środę Ur. św. Bożej Rodzicielki Maryi- Nowy Rok. Msze Św. jak w każdą Niedzielę. Modlimy się o pokój na świecie. W tym tygodniu przypada I Piątek Spowiedź rano przed Mszą 0d 8.30 .O 9.00 Msza św. Wynagradzająca Sercu Pana Jezusa. Po Mszy odwiedziny chorych. Po południu spowiedź przed Mszą o 18.00 W I Sobotę nabożeństwo do MB po Mszy o 18.00.

4.      W czasie Kolędy nie ma mszy o 17..w dni powszednie tylko o18.00. Kancelaria czynna po Mszy o 18.00. Woda święcona jest w kaplicy wystawienia Najśw. Sakramentu’

5.      6.stycznia Orszak 3 Króli po Mszy o 10.00

6.      W gablotach i na naszej stronie internetowej  jest umieszczony program Wizyty Duszpasterskiej – Kolędy. Od 28.12. rozpoczynamy kolędę  podaje do 31.12.19r…

Jeżeli ktoś chcę przy kolędzie złożyć ofiarę na remont dzwonów i nową dzwonnice to proszę aby napisać imię nazwisko i na co ofiara bo ja będę prowadził adnotację tych ofiar.

7.      Będzie organizowane spotkanie opłatkowe dla samotnych  w niedzielę 12 stycznia 2020 o godz.15.00. Wszystkie organizacje grupy parafialne prosimy o włączenie się w przygotowanie tego spotkania.

      W tym tygodniu do wieczności przeszli  śp. Eugeniusz Ordys   i Jolanta Krochmal Wieczny….

9.      Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia niech Matka Boża otacza nas swoją opieką  a Chrystus Król niech nam błogosławi. Szczęść Boże.