OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 15. 12.2019 r.

1.       Dzisiaj    III Niedziela Adwentu zwana Niedzielą radości. W  czasie Adwentu roraty o godz. 17.00. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Od 17 grudnia rozpoczyna się druga część Adwentu-bezpośrednie przygotowanie do Świąt Narodzenia Pańskiego.

2.     Spowiedź w czasie Adwentu w niedzielę na Mszach św. o 8.00 10 .00 i 12.00. Natomiast w niedzielę po południu spowiedź przed Mszą o godz. 18.00 . W dni powszednie także spowiedź przed Mszami o 17.00 i 18.00

3.     Męski Różaniec we wtorek 17 grudnia –   o 19.00 . Serdecznie zapraszamy.

4.      Można   jeszcze nabyć wigilijne małe świece caritas  .

5.     W zeszłym tygodniu zostały rozkręcone poszczególne części dzwonów . Części małe zostały zawiezione  do remontu do Przemyśla.  Te duże części w tym tygodniu zostaną zabrane do remontu. Przez zimę będzie trwał ich remont. Dzisiaj III niedziela miesiąca .Ofiary na tace przeznaczone na ten cel-remont dzwonów i nową dzwonnice.

6.     W sobotę zaczynamy ubierać choinki i robić  szopkę.  Chętnych prosimy o pomoc od  godz. 9.00.

7.     W lutym jest organizowany  trzydniowy wyjazd pielgrzymkowo- karnawałowy w ostatki  do sanktuariów Podhala i do stolicy gór Zakopanego 21-23 luty. Trwają zapisy do świąt , jest jeszcze 15 wolnych miejsc . Zapisy, informacje i szczegółowy plan u Ks. Proboszcza. Cena 270 zł. Program jest wywieszony w gablotach i umieszczony na naszej stronie internetowej.

8.        Opłatki można nabyć u Pana Organisty lub u Państwa Kościelnych

9.      Będzie organizowane spotkanie opłatkowe dla samotnych  w niedzielę 12 stycznia 2020 o godz.15.00. Wszystkie organizacje grupy parafialne prosimy o włączenie się w przygotowanie tego spotkania

      W tym tygodniu do wieczności odszedł  śp. Jacek Matuszewski  Wieczny….

10.  Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia niech Matka Boża otacza nas swoją opieką  a Chrystus Król niech nam błogosławi. Szczęść Boże.