OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 14.03.2021 – IV NIEDZIELA Wielkiego Postu

1.      Dzisiaj IV Niedziela Wielkiego Postu.

2.     W piątki Droga Krzyżowa po Mszy o 17.00 czyli o 17.30. Zapraszamy dzieci młodzież i dorosłych. W niedziele Wielkiego Postu Gorzkie Żale  z kazaniem pasyjnym o 17.15.  Prosimy przyjść wcześniej bo Msza o 18.00 jest bez kazania.

3.     W RAMACH POSTU W INTENCJI POWOŁAŃ KAPŁAŃSKICH MOŻEMY WYBRAĆ SOBIE JEDEN DZIEŃ POSTU I WPISAĆ SIĘ NA LISTY  KTÓRE SĄ NA STOLIKU.

4.     We wtorek o 19.00 Męski Różaniec. Zapraszamy.

5.     W piątek przypada uroczystość św. Józefa. Msze św. o 9.00,17.00 i 18.00. Nie ma postu w tę uroczystość.

6.     W naszej parafii Modlitwa Różańcowa jest po Mszy o 17.00. Dziękuję wszystkim , którzy  prowadzą Różaniec i proszę aby więcej parafian w tę modlitwę się włączało. Proszę aby od jutra Różańcem modlić się za nasze Misje parafialne.

7.     Osoby przyjmujące na rękę Komunie świętą proszę aby na  słowa Baranku Boży ustawiały się w rzędzie do przyjęcia Komunii św.

8.     Panie z Chóru i z Klubu Seniora robią palmy i od piątku będą je sprzedawać.  Zachęcamy do nabycia  palm. Ofiary przeznaczone będą na Kościół.

9.     W Kościele miejsca w rogach przedsionka i balkonu pokryte czarnym nalotem zostały oczyszczone i zabezpieczone substancjami grzybobójczymi.  Po wyschnięciu będą malowane. Czekamy na oferty firm które wykonają wywietrzniki aby była cyrkulacja powietrza. Na cmentarzu będzie dalej kładziona kostka w alejkach.

10.           Bóg zapłać  za ofiary  złożone na Kościół.  Serdeczny Bóg zapłać  rodzinom : jednej z Makuszyńskiego  i dwóm z Kraszewskiego  pięciu z Gacka  i dwóm z Zapolskiej .

11.  Do wieczności odeszli .  +Genowefa Ciszek. +Władysława Owczarczyk. Wieczny odpoczynek…

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia  składamy najlepsze życzenia niech Matka Boża otacza  swoją  opieką  , a Chrystus Król niech nam błogosławi. Szczęść Boże.