OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 14.02.2021 – NIEDZIELA

1.     Dzisiaj VI niedziela zwykła.

2.     We wtorek o 19.00 Męski Różaniec. Zapraszamy. W tym tygodniu rocznicę święceń biskupich obchodzi Ks. Bp Piotr. Módlmy się w jego intencji.

3.     W Środę Popielcową rozpoczynamy Wielki Post- czas nawrócenia pokuty , refleksji nad swoim życiem, czas rekolekcji.

4.     W Środę Popielcową 17 lutego na każdej Mszy św. jest obrzęd posypania głów popiołem. Msze św. o 9.00, 17.00 –  na którą szczególnie zapraszamy dzieci i o 18.00. Środa Popielcowa rozpoczyna kwartalne dni modlitw o ducha pokuty. W tym dniu obowiązuje post ścisły.

5.     Rekolekcje w naszej parafii rozpoczną się w III niedzielę Wielkiego Postu od 07do10.03.Poprowadzi je znany rekolekcjonista ks. Jan Koclęga

6.     W piątki Droga Krzyżowa po mszy o 17.00 czyli o 17.30. Zapraszamy dzieci młodzież i dorosłych. W niedziele Wielkiego Postu Gorzkie Żale o 17.15. Zapraszamy.

7.     Przypominamy że Komunie św. przyjmują na początku osoby w postawie stojącej na rękę podchodząc pierwsze potem osoby przyjmujące do ust i na końcu osoby przyjmujące w postawie klęczącej.

8.      Bóg zapłać za ofiary na Kościół : trzem rodzinom z ul. Kraszewskiego , dwóm rodzinom z Zapolskiej , jednej rodzinie z Makuszyńskiego i jednej z Gacka oraz pięciu rodzinom które wpłaciły na konto. Za wszystkich ofiarodawców modlimy się w III niedzielę miesiąca  na Mszy św. o 12.00

9.     Pismo z Hospicjum do odczytania……..

10.           Do wieczności odeszli .  +Andrzej Marek. Wieczny odpoczynek…

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia  składamy najlepsze życzenia niech Matka Boża otacza  swoją  opieką  , a Chrystus Król niech nam błogosławi. Szczęść Boże.