OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 10.11.2019

1.     Dzisiaj 32 Niedziela zwykła. Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.  Po Mszy św. możemy złożyć ofiarę do puszki na ten cel.

2.      Jutro przypada 101 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Pamiętajmy o modlitwie za naszą Ojczyznę . Msze św. o 9.00 17.  i 18.00

3.      W środę na 15.00 zapraszamy klub seniora na spotkanie do salki.

4.        Jest już komplet  osób na wyjazd do Macedonii .  Bardzo proszę aby dzisiaj  lub ostatecznie w następną niedzielę potwierdzać swój wyjazd u mnie , bo są chętni którzy chcą jechać.  Odbieramy także Kartę Pielgrzymki na której trzeba podać swoje dane.  Zaliczka do 15. grudnia.

5.     W dalszym ciągu można zamawiać wypominki roczne i msze św. na przyszły rok.

6.      24 listopada przypada odpust w naszej parafii ku czci Chrystusa Króla  i po nim rekolekcję adwentowe.  Odpust i Rekolekcje  poprowadzi Ks. Dr Marcin Kruszak notariusz Kurii Diecezjalnej. Program zostanie podany w następną niedzielę.

7.      Parafia wypłaciła w tym tygodniu firmie która naprawiła prąd na cmentarzu za nowy kabel , sprawdzenie uszkodzeń i wykonane naprawy.

8.      W połowie tygodnia  ze względu na stan zdrowia Pan Antoni Pełka sam zrezygnował z posługi kościelnego wręczając mi na piśmie  swoją  rezygnację. Dziękujemy Panu Antoniemu. Od dzisiaj tę posługę pełnią Pan Patryk Kowalski i Pani Anna Kowalska do pomocy. W następną niedzielę po Mszy św. o 10.00 spotkanie rodziców dzieci kl. III które  przystępują do Komunii Św.

9.     We wtorek 19.11 zapraszamy na kolejny męski różaniec na 19.00.

10.       W następną niedzielę III niedziela miesiąca ofiary są przeznaczone na remont dzwonów i nową dzwonnicę.

11.       Do wieczności odeszli Bogdan Kluk i Mieczysława Raczyńska Wieczny odpoczynek…

12.       Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia niech Matka Boża otacza nas swoją opieką  a Chrystus Król niech nam błogosławi. Szczęść Boże.