OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 05. 01.2019

1.      Dzisiaj w naszej parafii niedziela powołaniowa. Gościmy kleryka naszego seminarium.

2.      W czasie Kolędy nie ma mszy o 17..w dni powszednie tylko o18.00. Kancelaria czynna po Mszy o 18.00. Woda święcona jest w kaplicy wystawienia Najśw. Sakramentu’

Jutro 6 stycznia Orszak 3 Króli wyrusza po Mszy o 10.00. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00, po której Orszak wyruszy na Plac Papieski. Z parafii Chrystusa Króla wyruszy król europejski Kacper. Król i jego dworzanie mają czerwony ubiór. Dla uczestników są przygotowane czerwone korony . Na korony możemy wrzucić ofiarę przed Kościołem. Na Plac Papieski królowie przybywają o godz. 11.30. Uroczystości na Placu potrwają do godz. 13.00. Nasze spotkanie zakończymy wspólnym tańcem Polonezem, W uroczystość 3 Króli Msze jak w niedzielę. Po każdej poświęcenie złota kadzidła mirry i kredy.

Formacja Mężczyzn – DCNE Przyjaciele Jezusa  zaprasza wszystkich mężczyzn na pierwsze w 2020 roku spotkanie,na którym porozmawiamy na temat: MISTRZ CZY UCZEŃ. Czas: 9 stycznia 2020 roku, godz. 20:00 Miejsce: parafia Chrystusa Króla w Sosnowcu-Klimontowie, Spotkanie poprowadzi ksMirosław Tosza.

3.      W gablotach i na naszej stronie internetowej  jest umieszczony program Wizyty Duszpasterskiej – Kolędy.  Podaje do  11.01…

Jeżeli ktoś chcę przy kolędzie złożyć ofiarę na remont dzwonów i nową dzwonnice to proszę aby napisać adres i na co ofiara bo ja będę prowadził adnotację tych ofiar.

4.      Będzie organizowane spotkanie opłatkowe dla samotnych  w niedzielę 12 stycznia 2020 o godz.15.00. Wszystkie organizacje i grupy parafialne prosimy o włączenie się w przygotowanie tego spotkania.

5.      W niedzielę 12.01 na Mszy św. o 10.00 Jasełka w wykonaniu Przedszkola. Zapraszamy                                              

7.      Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia niech Matka Boża otacza nas swoją opieką  a Chrystus Król niech nam błogosławi. Szczęść Boże.