INTENCJE MSZALNE 29 marzec – 5 kwiecień 2021 r.

PONIEDZIAŁEK

17.00 + Stanisławę i Czesława Harkot.

18.00 + Andrzeja Molenda – od córki Małgorzaty z mężem Michałem i od syna Tomasza z żoną Celiną.

WTOREK

17.00 + Andrzeja Molenda – od sąsiadów z bloku nr 80.

17.00 + Andrzeja Marek – od teściowej.

18.00 + Wiesława Pietruszkę – od żony, córki, syna z rodzinami.

18.00 + Ks. Edwarda Wicińskiego i Ks. Marka Majchrzaka – od rodz. Luboń.

ŚRODA

17.00 + Wiesława Wróbla w 2 rocz. śmierci.

17.00 + Andrzeja Marek – od sąsiadów.

18.00 + Hannę Włosowicz – od męża z dziećmi.

18.00 + Zdzisława Luboń w 6 rocz. śmierci i zm. z rodz. Luboń i Ortylów.

WIELKI CZWARTEK

18.00 +Stanisława Łępa – od córki chrzestnej Barbary z rodziną.

18.00 + W intencji kapłanów z naszej parafii.

WIELKI PIĄTEK – LITURGIA GODZ. 18.00

WIELKA SOBOTA

18.00 + Mirosława Łępa 1 Msza św. gregoriańska.

18.00 + Kasie, Leokadie, Bolesława Brodowiczów i Rozalie, Piotra, Józefa, Piotra, zmarłych z rodziny Szmyłów i Brodowiczów.

NIEDZIELA WIELKANOCNA

  6.00 * W intencji parafian.

  6.00 * O powrót parafian do Kościoła i o przygotowanie się parafii do Misji świętych – od Róży Matki Boskiej Saletyńskiej.

10.00 + Eugeniusza Szczepaniuka w 5 rocz. śmierci.

11.00 + Stanisława Łępa – od brata Antoniego z rodz. bratanicy Jolanty
z rodziną.

12.00 * O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej dla Weroniki Jaskółka z okazji 12 rocz. urodzin, o zdrowie, błogosławieństwo w szkole
i na każdy dzień oraz dla Jej siostry Wiktorii.

18.00 + Mirosława Łępa 2 Msza św. gregoriańska.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

  8.00 + Mirosława Łępa 23 Msza św. gregoriańska.

10.00 + Brata Bronisława i rodziców Hetmańczyków.

11.00 + Hannę Włosowicz.

12.00 + Jana Piątek w 24 rocz. śmierci – od żony, córki i wnuków.

18.00 + Jana Zatońskiego w 8 rocz. śmierci i Zofie Zatońską.

INTENCJE MSZALNE 15 – 21 marzec 2021 r.

PONIEDZIAŁEK

17.00 + Romana Szumilas – od Agaty i Piotra Pakuła.

18.00 + Romana Szumilas – od Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.

WTOREK

17.00 + Romanę Wydmańską w 3 rocz. śmierci.

18.00 + Dziękczynno – błagalna w 50 rocz. Grzegorza Belskiego z prośbą
o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej.

ŚRODA

17.00 + Bogusława Nowak – do Henryka i Marię Nowak.

18.00 + Alinę Stanowską – od wnuczki Pauliny z rodziną.

CZWARTEK

17.00 +Reginę Błaszkiewicz; + Wandę Rodek; +Krystynę Komorowską.

17.00 + Janusza Rodek – od bratowej z rodziną.

18.00 + Romana Szumilas – od rodz. Piotrowskich.

18.00 + Bożenę Barwińską – od córki.

PIĄTEK

  9.00 + Józefę Marzec z racji imienin.

17.00 + W intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci – o Boże bło., opiekę Matki Najświętszej i św. Józefa dla żywych i wieczne zbawienie dla zmarłych.

18.00 + Jana Zdrach

+ Stanisława Zdrach w 13 rocz. śmierci.

+ Tadeusza Chrapek – od ucz. pogrzebu.

+ Alinę Stanowską – od ucz. pogrzebu.

+ Wojciecha Zięba – od ucz. pogrzebu.

+ Jerzego Rosół – od ucz. pogrzebu.

+ Andrzeja Marek – od ucz. pogrzebu.

+ Ireneusza Swobodę – od ucz. pogrzebu.

+ Kazimierza Korczyk – od ucz. pogrzebu.

+ Katarzynę Szabra – od ucz. pogrzebu.

+ Antoniego Syguła – od ucz. pogrzebu.

+ Zenone Kwaśniewską – od ucz. pogrzebu.

+ Anetę Włoszczyk – od ucz. pogrzebu.

+ Bolesławę Wasik – od sąsiadów.

SOBOTA

17.00 + Romana Szumilas – od Honorowej Straży Najś. Serca Pana Jezusa.

17.00 + Jana Wiśniewskiego – od żony z córką Anną i zięciem Danielem.

18.00 + Natalie Bil.

18.00 + Natalię Józefa Placków, Henryka Antoniego Olesiów, Barbarę Sudoł, Marianne Kotuła.

5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  8.00 + Urszule Wojciechowską w 3 rocz. śmierci.

10.00 * Dziękczynno – błagalna w 9 rocz. urodzin Juli Ryza – od rodziców
i rodzeństwa.

11.00 + Hannę Włosowicz – od córki z rodziną.

12.00 * W intencji parafian.

* Dziękczynno-błagalna w 18 rocz. urodzin Oliwii Moskal z prośbą o błog. Boże i opiekę Matki Najświętszej.

18.00 * Dziękczynno – błagalna z prośbą o dalszą opiekę, potrzebne łaski, opiekę Matki Najświętszej i św. patronów z racji urodzin Krystyny i córki Joanny.

INTENCJE MSZALNE 8 – 14 marzec 2021 r.

PONIEDZIAŁEK

  9.00 + Franciszkę, Bronisława, Stefana, Jana Kaniowskich.

17.00 + Kazimierza Wietrzyńskiego – od róży św. Jana Pawła II i św. Józefa.

17.00 + Marię Rupala w 6 rocz. śmierci i + Czesława Rupala.

18.00 * 26 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

18.00 + Zdzisława Piech – od syna i synowej.

WTOREK

  9.00 + Tadeusza Chrapek – od sąsiadów z ul. Kraszewskiego 15 kl. 8.

17.00 + Feliksa Świszcz w 12 rocz. śmierci – od córki z mężem.

17.00 + Antoniego Syguła  – od żony, córki, syna, synowej, wnuków
i rodziny.

18.00 * 27 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

18.00 + Bolesława Wasik – od Ewy i Andrzeja Klepków.

ŚRODA

  9.00 + Andrzeja Marek – od sąsiadów blok nr 35.

17.00 + Bronisławę Wielgus w 27 rocz. śmierci i + Stanisława Wielgus w 29 rocz. śmierci.

17.00 + Janusza Rodek – od siostry z rodziną.

18.00 * 28 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

18.00 + Tadeusza Chrapek – od wnuków i prawnuków.

CZWARTEK

17.00 * O błog. Boże, podziękowanie za otrzymane łaski dla Katarzyny Posmyk Bassanelli w 50 rocz. urodzin – od mamy.

17.00 + Janinę w 7 rocz. śmierci, + Jana w 9 rocz. śmierci Adamowicz – od córki Teresy.

18.00 * 29 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

18.00 + Jana, Jacka Walczak i rodzinę Walczaków, Janinę, Józefa Chwastek i rodzinę Kasprzyków.

PIĄTEK

17.00 * 30 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

18.00 + Helenę Arwaj – od córki z rodziną.

SOBOTA

17.00 + Romana Szumilas – od wnuków.

17.00 + Zenone Kwaśniewską – od sąsiadów z bloku nr 35.

18.00 + Mariana Makara w 17 rocz. śmierci – od żony z rodziną.

18.00 + Lucynę, Zygmunta, Henryka, Sylwestra, Zbigniewa Niemczyk.

3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  8.00 + Józefa Marszałek w 11 śmierci.

10.00 + Antoninę, Stanisława, Jolantę Okamfer.

11.00 + Stanisław Łępa – od sąsiadów z bl. 80.

12.00 * W intencji parafian.

* Dziękczynno-błagalna z prośbą o błog. Boże i opiekę Matki Najświętszej dla Katarzyny Gąciarz z racji imienin.

18.00 + Zygmunta Rupala w 1rocz. śmierci.

INTENCJE MSZALNE 1 – 7 marzec 2021 r.

PONIEDZIAŁEK

17.00 + Marianne Kaczmarek w 13 rocz. śmierci.

18.00 * 19 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

WTOREK

17.00 * 20 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

17.00 + Ludwikę Pawlikowską.

18.00 + Wandę w 5 rocz. śmierci i Edwarda Bielawskich.

18.00 + Stanisława Różańskiego – od żony, córki z mężem, wnuczka
i prawnuczka.

ŚRODA

17.00 + ZBIORCZA ZA ZMARŁYCH:

+ Katarzynę Szabra – od ucz. pogrzebu.

+ Antoniego Syguła – od ucz. pogrzebu.

+ Janusza Arendarskiego – od ucz. pogrzebu.

+ Stanisława Łępa – od ucz. pogrzebu.

+ Grzegorza Chęsy – od ucz. pogrzebu.

+ Tadeusza Chrapek – od ucz. pogrzebu.

+ Alinę Stanowską – od ucz. pogrzebu.

+ Wojciecha Zięba – od ucz. pogrzebu.

+ Bolesława Wasik – od ucz. pogrzebu.

+ Zenobie Kamińską – od ucz. pogrzebu.

+ Andrzeja Marek – od ucz. pogrzebu.

+ Zenone Kwaśniewską – od ucz. pogrzebu.

18.00 * 21 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

18.00 + Jerzego Rosół – od żony i syna.

CZWARTEK

17.00 + Mariana Ciastoń w 2 rocz. śmierci – od córki.

17.00 * 22 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

18.00 + Kazimierę Stachowską z okazji imienin – od rodziny.

18.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące w sposób szczególny z rodziny Filo.

PIĄTEK

  9.00 Wynagradzająca NSPJ

17.00 + Józefa Marszałek z okazji urodzin i imienin.

18.00 + Bogusława Kajce w 14 rocz. śmierci – od żony i dzieci.

18.00 * 23 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

SOBOTA

17.00 * 24 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

18.00 + Franciszka Michalika – od córki.

3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  8.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla członkiń Róży Matki Boskiej Nieustającej Pomocy oraz o życie wieczne dla zmarłych członkiń.

10.00 + Kazimierza Wietrzyńskiego – od żony Jadwigi.

11.00 + Martę Nowak-Jałowiecką – od koleżanek Ireny i Sylwii
z rodzinami.

12.00 * W intencji parafian.

18.00 * 25 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

INTENCJE MSZALNE 22 – 28 luty 2021 r.

PONIEDZIAŁEK

17.00 + Irenę i Edwarda Jureczko – od córki z rodziną.

18.00 * 12 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

WTOREK

17.00 * 13 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

17.00 + Zenone Kwaśniewską – od córki Ireny, wnuczki Kasi z rodzinami.

18.00 + Romana Szumilas – od rodziny Olszewskich z Przedborza.

18.00 + Mariana Gubas – córki z rodziną.

ŚRODA

17.00 + Bogdana Chmielewskiego – od rodziny Majchrzaków, Hesów

i Flisów.

17.00 + Stefana, Helenę Osika, Stefana Osika, Edwarda i Krystynę Szmajda.

18.00 * 14 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

18.00 + Irenę Filo w 10 rocz. śmierci – od syna i córki z rodziną.

CZWARTEK

17.00 + Antoniego Bugajskiego z racji urodzin.

17.00 + Renatę Kapcia – od siostry Marii z rodzinami.

18.00 * 15 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

18.00 + Grzegorza Chys – od sąsiadów Smętek, Gwarków i Płatków.

PIĄTEK

17.00 * 16 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

18.00 + Stanisława Dudkiewicza z okazji urodzin.

SOBOTA

17.00 * 17 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

17.00 + Tadeusza Chrapek – od dzieci z rodziną.

18.00 * Dziękczynno-błagalna w rocznicę urodzin i imienin Gabrieli Łabędzkiej z prośbą o błogo. Boże, opiekę Matki Najświętszej.

18.00 * Dziękczynno-błagalna w rocznice chrztu Urszuli.

2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  8.00 + Kazimierza Wojciechowskiego z okazji imienin.

10.00 + Franciszkę, Jana, Tadeusza Rejdak.

11.00 + Stanisława Łępa – od wnuczków Kamila, Kacpra i Marka.

12.00 * W intencji parafian i ofiarodawców z III niedzieli miesiąca.

18.00 * 18 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

INTENCJE MSZALNE 15 – 21 luty 2021 r.

PONIEDZIAŁEK

17.00 * 5 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

18.00 + Kazimierza Wietrzyńskiego – Mariana Kościelnego z Katedry.

WTOREK

17.00 + Kazimierza Wietrzyńskiego – od ucz. pogrzebu.

17.00 + Janusza Rodek – od chrześnicy z rodziną.

18.00 * 6 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

18.00 + Andrzeja Marek – od żony.

ŚRODA – P O P I E L E C

  9.00 + Ks. Marka Majchrzaka – od Róży MB Nieustającej Pomocy.

17.00 * 7 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

17.00 + Ks. Edwarda Wicińskiego – od Róży MB Saletyńskiej.

18.00 + Stanisława Łępa – od rodz. Marii i Daniela Pieprzny.

18.00 + Romana Szumilas – od syna Jacka z żoną Ireną.

CZWARTEK

17.00 + Romana Szumilas – od Róży św. Jana Pawła II i św. Józefa.

17.00 + Renatę Kapcia – od siostry Marii Wilk.

18.00 * 8 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

18.00 + Stanisława Łępa – od rodziny Kocoł z Bielska Białaej.

PIĄTEK

17.00 * 9 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

18.00 ZBIORCZA ZA ZMARŁYCH:

+ Hannę Włosowicz – od ucz. pogrzebu.

+ Andrzeja Marek – od ucz. pogrzebu.

+ Romana Szumilas – od ucz. pogrzebu.

+ Włodzimierza Piotrowskiego – od ucz. pogrzebu.

+ Czesława Rosół – od ucz. pogrzebu.

+ Danutę Feszter – od ucz. pogrzebu.

+ Janusza Arendarskiego – od ucz. pogrzebu.

+ Stanisława Łępa – od ucz. pogrzebu.

+ Grzegorza Chęsy – od ucz. pogrzebu.

+ Tadeusza Chrapek – od ucz. pogrzebu.

+ Jerzego Rosół – od ucz. pogrzebu.

+ Bolesławę Wasik – od ucz. pogrzebu.

+ Zdzisławę Piech – od ucz. pogrzebu.

+ Katarzynę Szabra – od ucz. pogrzebu.

+ Wojciecha Zięba – od ucz. pogrzebu.

+ Zenone Kwaśniewską – od ucz. pogrzebu.

+ Hildegardę Konior – od ucz. pogrzebu.

+ Alinę Zięba w 4 rocz. śmierci – od mamy, córki z rodziną i brata z żoną.

+ Tadeusza Chrapek – od rodz. Banasiaków.

SOBOTA

17.00 + Stanisławę Pluta rodzicami oraz +  zięcia Stefana Gąsiorka.

17.00 * 10 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

18.00 + Bogusława Gądka w 22 rocz. śmierci oraz + Henryka Klich w 2 rocz. śmierci.

18.00 + Tadeusza Chrapek – od żony.

1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  8.00 + Kazimierza Szymańskiego w 5 rocz. śmierci – od żony z dziećmi.

10.00 + Eugenie Szczepaniuk w 6 rocz. śmierci i całą rodzinę.

11.00 + Stanisława Łępa – od córki Małgorzaty oraz + Andrzeja Marek – od żony.

12.00 * 11 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

18.00 + Krzysztofa Warzechę w 5 rocz. śmierci – od żony i syna.

INTENCJE MSZALNE 8 – 14 luty 2021 r.

PONIEDZIAŁEK

17.00 + Pawła Kubań – od kolegów z firmy PCFC.

18.00 + Władysława Kiszkę w 9 rocz. śmierci.

WTOREK

17.00 + Jana Andrysiewicz – od ucz. pogrzebu.

18.00 + Jana Kutka – od żony z dziećmi.

ŚRODA

17.00 +Hannę Włosowicz – od rodziny Borerów.

17.00 + Katarzynę Szabra, Mieczysława Szabra, Irenę Wojtal, Jerzego, Ryszarda, Stanisława Surosz – od Dariusza i Asi.

18.00 + Romualda Zarychta w 1 rocz. śmierci – od żony, dzieci oraz zmarłych z rodziny Zarychtów.

CZWARTEK

17.00 + Hannę Włosowicz – od męża z dziećmi.

17.00 + Katarzynę Szabra i Irenę Wojtal – od siostry z rodziną.

18.00 + Helenę Nieckasz w 90 rocz. urodzin – od swatowej.

18.00 * 1 Do Niebieskiego Dworu o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej, Dary Ducha Świętego i opiekę św. patronów – dla Kacpra Błochowiak.

PIĄTEK

17.00 + Hannę Włosowicz – od mamy.

18.00 * 2 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

SOBOTA

17.00 + Wiesławę Milewską w 1 rocz. śmierci – od syna żoną; + Jana, Sylwestra, Zdzisława Milewskich.

17.00 + Pawła Kubań – od ucz. pogrzebu.

18.00 + Annę Będkowską – od córki Oli z rodziną.

18.00* 3 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

NIEDZIELA

  8.00 + Tadeusza Rejdak z rodzicami, Zofie Sadowską i Zdzisława Kuraj.

10.00 * 4 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

11.00 + Janusza Arendarskiego – od sąsiadów z kl. bl. 10a.

12.00 * W int. parafian.

* Dziękczynno-błagalna w 75 rocz. urodzin Bogumiły Domagała – od córek z rodziną.

18.00 + Ks. Edwarda Wicińskiego – od rodz. Luboń i Górka.

INTENCJE MSZALNE 1 – 7 luty 2021 r.

PONIEDZIAŁEK

17.00 + Pawła Kubań – od Ernesta i Ewy Stybak z Oświęcimia.

18.00 + Wiesławę Milewską w 1 rocz. śmierci i + Józefa Wiśniowskiego – od córki Teresy z rodziną.

WTOREK

  9.00 + Zenonę Kwaśniewską – od sąsiadów z bl. nr 35.

17.00 + Mariana Piasnego z okazji urodzin.

18.00 + Kazimierza Wietrzyńskiego – od córki Leokadii Borczuk.

ŚRODA

17.00 +Andrzeja Molenda – od ucz. pogrzebu.

18.00 + ZBIORCZA ZA ZMARŁYCH:

+ Kazimierza Wietrzyńskiego – od ucz. pogrzebu.

+ Jana Andrysiewicz – od ucz. pogrzebu.

+ Danutę Feszter – od ucz. pogrzebu.

+ Włodzimierza Piotrowskiego – od ucz. pogrzebu.

+ Mariana Dudek – od ucz. pogrzebu.

+ Czesława Rosół – od ucz. pogrzebu.

+ Władysława Pietruszka – od ucz. pogrzebu.

+ Pawła Kubań – od ucz. pogrzebu.

+ Hannę Włosowicz – od ucz. pogrzebu.

+ Andrzeja Molenda – od ucz. pogrzebu.

+ Tadeusza Chrapek – od ucz. pogrzebu.

+ Hildegardę Konior – od ucz. pogrzebu.

+ Alinę Stanowską – od ucz. pogrzebu.

+ Marie Musiałek – od ucz. pogrzebu.

+ Stanisława Łępa – od sąsiadów.

+ Marie Niziurską – od syna, synowej, wnuka.

+ Andrzeja Pater w 2 rocz. śmierci.

+ Grażynę Urantówka w 1 rocz. śmierci.

+ Józefa Ludwikę Kulik, Ludwika, Pawła Kulik, Tomasza Kotarba, Stanisławę, Tomasza Pustułka i ich dzieci Adama i Bogumiłę, Irenę, Mieczysława Żabickich, Annę Oleksiak.

CZWARTEK

17.00 + Pawła Kubań – od Andrzeja i Władysławy Stybak z Rudz.

18.00 + Romana Szumilas – od rodziny Tarko.

PIĄTEK

9.00 Wynagradzająca NSPJ.

17.00 + Pawła Kubań – od koleżanek z pracy z PCFC.

18.00 + Kazimierza Wietrzyńskiego – od s. Urszuli z III Zakonu św. Franciszka,

SOBOTA

17.00 + Andrzeja Molenda – od ucz.pogrzebu.

18.00 + Kazimierza Wietrzyńskiego – od s. Krystyny z III Zakonu św. Franciszka.

NIEDZIELA

  8.00 + O życie wieczne dla zmarłych członkiń oraz błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla żyjących członkiń róży Matki Bożej Saletyńskiej.

10.00 + Stanisława w 8 rocz. śmierci, Kazimierę, Stanisławę, Marianne, Franciszka Szywaczów.

11.00 + Władysława Pietruszka – od ucz. pogrzebu.

12.00 * W intencji parafian.

18.00 + Pawła Kubań – od ucz. pogrzebu.

INTENCJE MSZALNE 25 – 31 styczeń 2021 r.

PONIEDZIAŁEK

17.00 + Danutę Świszcz w 14 rocz. śmierci – od córki z mężem.

18.00 + Aniele Głowa w 1 rocz. śmierci – od córek z rodz.

WTOREK

17.00 + Marianne Włodarczyk – od Danuty Marszałek.

18.00 + Leokadię Borczuk – Beaty i Janeczki.

ŚRODA

17.00 +Kazimierza Wietrzyńskiego – od Danuty Marszałek.

18.00 + Ireny Zając w 30 rocz. śmierci – od wnuczki Grażynki z rodziną.

CZWARTEK

17.00 + Teofili i Kacpra Marszałek, Józefa, Ryszarda, Eleonory Baranek.

18.00 + Jana Nowak w 11 rocz. śmierci – od rodziny.

PIĄTEK

17.00 + Romana Szumilas – od dawnej grupy modlitewnej.

18.00 + Halinę Płonka – od córki Ewy z mężem Jarosławem i od wnuczki Małgorzaty z mężem Pawłem.

SOBOTA

17.00 + Marianne Włodarczyk – od sąsiadów.

18.00 + Kazimierza Wietrzyńskiego – od III zakonu św. Franciszka.

NIEDZIELA

  8.00 + Mariana Dudek – od swatów Grabowskich.

10.00 + Władysława Kiełtykę w 2 rocz. śmierci.

11.00 + Pawła Kubań – od ucz. pogrzebu.

12.00 * Jadwigę Dusik z racji urodzin z prośbą o zdrowie, Błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej i św. patronów – od Lidii Lipa z rodziną.

18.00 + Natalie i Waldemara.

INTENCJE MSZALNE 18 – 24 styczeń 2021 r.

PONIEDZIAŁEK

18.00 + Mariusza Kaczmarczyka – od cioci Kazi z mężem i rodziną
z Wolbromia.

18.30 + Hannę Włosowicz z w 30 dniu po śmierci – od męża z dziećmi.

WTOREK

17.00+Ks.Edwarda Wicińskiego–od Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18.00 + Leokadie Borczuk – od wnuczki Karoliny z Przemkiem.

18.00 + Mieczysława Gajewskiego – od ucz. pogrzebu.

ŚRODA

17.00+Ks. Edwarda Wicińskiego – od rodziny Posmyk i Bassanelli.

18.00 + Kazimierza Wietrzyńskiego od Straży Honorowej NSPJ i Ap. Dobrej Śmierci.

CZWARTEK

17.00 + Stanisława Łępa – od rodz. Pieprzny.

18.00 + Mariusza Kaczmarczyka i Jego zmarłych rodziców – od wujka Stefana z rodziną.

18.00 + Kazimierza Wietrzyńskiego – od członkiń Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

PIĄTEK

17.00 + Ks. Edwarda Wicińskiego – od ks. Proboszcza i ks. wikariusza Andrzeja.

18.00 + Edwarda Belskiego w 34 rocz. śmierci.

SOBOTA

17.00 + Ks. Edwarda Wicińskiego – od rodz. Wydra.

17.00 + Stefana, Helenę Osika; +Jana Kot, Wincentego Stępień, Mariusza Jaśkowskiego.

18.00 + Jana, Marie, Czesława Gofron.

18.00 + Matyldę, Józefa Kossoń.

NIEDZIELA

  8.00 + Mariusza Piaseckiego.

  8.00 + Wiesława Łatę w 3 rocz. śmierci.

10.00 * Dziękczynno-błagalna z racji urodzin Henryka – od żony i dzieci.

11.00 + Stanisława Łępa – od żony.

12.00 * W intencji parafian i ofiarodawców III niedzieli miesiąca.

18.00 + Wiesława Wydrę z racji urodzin.