INTENCJE MSZALNE 12 – 18 lipiec 2021 r.

PONIEDZIAŁEK

17.30 + Andrzeja Marek – 6 Msza św. gregoriańska.

18.00 + Zięba Wojciech – od kolegów i koleżanek z pracy.

WTOREK

17.30 + Genowefe Ciszek – od sąsiadów z ul. Kraszewskiego 80 kl. środkowa.

18.00 + Andrzeja Marek – 7 Msza św. gregoriańska.

20.00

ŚRODA

17.30 + Genowefę Ciszek z racji urodzin – od najbliższej rodziny.

18.00 + Andrzeja Marek – 8 Msza św. gregoriańska.

CZWARTEK

17.30 + Genowefę Ciszek – od rodz. Kliś.

18.00 + Andrzeja Marek – 9 Msza św. gregoriańska.

PIĄTEK

17.30 + Genowefę Ciszek – od rodz. Jankowskich.

18.00 + Andrzeja Marek – 10 Msza św. gregoriańska.

SOBOTA

17.30 + Tadeusza Gąciarz z rodzicami i rodzeństwem.

18.00 + Andrzeja Marek – 11 Msza św. gregoriańska.

NIEDZIELA

  8.00  Kazimierza Wojciechowskiego z okazji 94 rocz. urodzin.

10.00 + Andrzeja Marek – 12 Msza św. gregoriańska.

12.00 * W int. parafian

* Dziękczynno-błagalna dla Gabryieli i Bartosza Krypciak w 10 rocz. ślubu oraz Agatę i Grzegorza Wydmańskich w 5 rocz. ślubu.

INTENCJE MSZALNE 5 – 11 lipiec 2021 r.

PONIEDZIAŁEK

17.30 + Anetę Włoszczyk – od cioci Heleny z rodziną.

18.00 + Alinę Stanowską – od rodz. Chwiejów.

WTOREK

17.30 + Franciszka Domagała w 17 rocz. śmierci; + Stanisława Kaczmarek w 15 rocz. śmierci.

18.00 + Zdzisława Piech – od żyjących nauczycieli i pracowników szkoły przy ul. Hubala Dobrzańskiego.

ŚRODA

17.30 + Andrzeja Marek – 1 Msza św. gregoriańska.

17.00 + Katarzynę Szabra – od sąsiadów.

CZWARTEK

17.30 + Andrzeja Marek – 2 Msza św. gregoriańska.

18.00 + Tadeusza Chrapek – sąsiadów z ul. Kraszewskiego 13.

PIĄTEK

17.00 + Andrzeja Marek – 3 Msza św. gregoriańska.

18.00 + Wojciecha Zięba – od sąsiadów z klatki.

SOBOTA

17.00 + Andrzeja Marek – 4 Msza św. gregoriańska.

18.00 + Jerzego Rosół – siostry Bożeny z rodziną.

NIEDZIELA

  8.00 + Andrzeja Marek – 5 Msza św. gregoriańska.

10.00 + Józefa, Ludwikę Kulik, Ludwika Kulik, Pawła Kulik.

12.00 * W int. parafian.

INTENCJE MSZALNE 28 czerwiec – 4 lipiec 2021 r.

PONIEDZIAŁEK

17.30 + Bożenę i Artura Grzybowskich w 20 rocz. śmierci.

18.00 + Józefa Łęgowik w 15 rocz. śmierci – od żony i córki z rodziną.

WTOREK

17.30 + Piotra, syna Piotra Starczyńskich i Piotra Błachno.

18.00 + Tadeusza Chrapek – od Jerzego Żak z rodziną.

ŚRODA

17.30 + Alinę Stanowską – od córki z mężem.

17.00 + Józefa Sroga w 18 rocz. śmierci; + Magdalenę i Mariana Srogów; +Stanisławę i Władysława Ślęzaków; + Janinę i Zbigniewa Gajdów.

CZWARTEK

17.30 + Stefana Dróżdz w 1 rocz. śmierci – od żony Czesławy, córki Beaty
z rodziną i syna Pawła z rodziną

18.00 + Tadeusza Dzido w 1 rocz. śmierci – od żony i dzieci oraz Mariana Jutki w 26 rocz. śmierci – od żony i dzieci.

PIĄTEK

  9.00 + Wynagradzająca NSPJ

17.00 + Halinę i Wojciecha Zięba z okazji imienin – od córki z mężem
i dziećmi.

18.00 + Zdzisława Dusza w 20 rocz. śmierci – od żony i córek z rodzinami.

SOBOTA

17.00 + Ireneusza Swobodę – od synów z rodz. i sióstr z rodz.

18.00 + Alinę Stanowską – od rodz. Borerów.

NIEDZIELA

  8.00 * O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla ks. proboszcza

i ks. wikariusza – od róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

10.00 + Mariana Piasnego w 19 rocz. śmierci.

12.00 * W int. parafian.

INTENCJE MSZALNE 21 – 27 czerwiec 2021 r.

PONIEDZIAŁEK

17.00 + Tadeusza Chrapek  – od brata Zygmunta z rodziną i siostry Zofii
z rodziną.

18.00 + Hannę Włosowicz – 26 Msza św. gregoriańska.

WTOREK

17.00 + Tadeusza Chrapek – od Marka Nobis z rodziną.

17.00 + Genowefę Ciszek – od syna Mirosława z żoną Danutą.

18.00 + Hannę Włosowicz – 27 Msza św. gregoriańska.

18.00 + Tadeusza Chrapek – od syna.

ŚRODA

17.00 + Wandę i Edwarda Bielawskich – od córki i wnuczki z rodziną.

17.00 + Genowefę Ciszek – od sąsiadów Haliny i Tadeusza Stryszowskich.

18.00 + Hannę Włosowicz – 28 Msza św. gregoriańska.

18.00 + Kazimierza Rejdak – siostry.

CZWARTEK

17.00 + Jana Pypno z racji imienin – od żony i dzieci.

17.00 + Marek Ławnickiego z okazji Dnia Ojca – od córki Ani.

18.00 + Hannę Włosowicz – 29 Msza św. gregoriańska.

18.00 + Genowefę Ciszek – od sąsiadów z ul. Kraszewskiego 80 kl. I.

PIĄTEK

17.00 + Tadeusza Chrapek w rocznice śmierci – od siostry Eli.

17.00 + W intencji dzieci i nauczycieli na zakończenie roku szkolnego.

18.00 + Hannę Włosowicz – 30 Msza św. gregoriańska.

18.00 + Stanisława Stachurskiego – z okazji dnia Ojca od dzieci.

SOBOTA

17.00 + Zdzisława Milewskiego w 16 rocz. śmierci – od córki Teresy
z rodziną.

18.00 + Władysławę i Stanisławę Starczyńską, Władysławę i Stanisławę Rodek.

NIEDZIELA

  8.00 + Dziękczynno – błagalna z podziękowaniem za otrzymane łaski
i z prośbą o dalsze łaski dla rodzin Czarneckich, Gąciarzy, Gąsiorków.

10.00 + Pawła Łuszcz z okazji imienin i dnia Ojca – od córki Agaty
z rodziną.

10.00 + Wojciecha Polak – od Ojca chrzestnego Wiesława Polaka z żoną Wiolettą i synami Kacprem i Maciejem.

11.00 + Władysława i Adolfa Dela z rodziną oraz Edwarda , Honoratę Olesińskich.

12.00 * W int. parafian i ofiarodawców.

* Dziękczynno – błagalna dla Alicji Wydra z racji imienin.

* Dziękczynno – błagalna za otrzymana łaski z prośbą o dalszą opiekę dla Magdaleny Pełka w 19 rocz. urodzin – od taty i dziadka.

INTENCJE MSZALNE 14 – 20 czerwiec 2021 r.

PONIEDZIAŁEK

17.00 + Tadeusza Chrapek – od Heńka Kaniewskiego  z rodz.

17.00 * Dziękczynno – błagalna z racji urodzin Antoniego z prośbą o dalszą opiekę i potrzebne łaski.

18.00 + Hannę Włosowicz – 19 Msza św. gregoriańska.

WTOREK

17.00 + Tadeusza Chrapek – od synowej z dziećmi.

17.00 + Wandę Rodek- od rodziny Błotków.

18.00 + Hannę Włosowicz – 20 Msza św. gregoriańska.

18.00 + Wojciecha Polak – od mamy.

ŚRODA

17.00 + Jana Kutka – od żony i dzieci.

17.00 * O uwolnienie od zła i opiekę Bożą dla córki Urszuli.

18.00 + Hannę Włosowicz – 21 Msza św. gregoriańska.

18.00 + Zenone Wajs – od rodz. Rupala.

CZWARTEK

17.00 + Tadeusza Chrapek – od Antoniego z rodziną.

17.00 + Bogdana Warmuz – od sąsiadów.

18.00 + Hannę Włosowicz – 22 Msza św. gregoriańska.

18.00 + Marianne Doktor w 6 rocz. śmierci – od wnuczki Marty
z mężem i dziećmi.

PIĄTEK

17.00 + Mariana Starczyńskiego w 24 rocz. śmierci.

17.00 + ZBIORCZA ZA ZMARŁYCH:

+ Kazimierza Bromboszcz – od ucz. pogrzebu.

+ Wacława Orłowskiego – od ucz. pogrzebu.

+ Alfredy Broda – od ucz. pogrzebu.

+ Annę Jędrzejską – od ucz. pogrzebu.

+ Ryszard Goławski – od ucz. pogrzebu.

+ Anetę Ciszek – od ucz. pogrzebu.

+ Stanisław Stachurski – od ucz. pogrzebu.

+ Adama Woźniak – od ucz. pogrzebu.

+ Stanisława Szozda – od ucz. pogrzebu.

+ Halinę Rodek – od ucz. pogrzebu.

+ Mariusza Borkowskiego – od ucz. pogrzebu.

+ Władysława Feszter – od ucz. pogrzebu.

+ Antoninę Kowalczyk – od ucz. pogrzebu.

+ Teresę Hrabia – od ucz. pogrzebu.

+ Wojciecha Polak – od ucz. pogrzebu.

18.00 + Hannę Włosowicz – 23 Msza św. gregoriańska.

SOBOTA

17.00 + Janinę i Stefana Grabek.

17.00 + Zenone i Edwarda Kwaśniewskich – od wnuczki Ani z synami.

18.00 + Hannę Włosowicz – 24 Msza św. gregoriańska.

18.00 + Halinę Maćko w 1 rocz. śmierci – od dzieci.

NIEDZIELA

  8.00 + Marie i Władysława Barańskich.

  8.00 + Mariusza Piaseckiego z okazji dnia Ojca – od syna Przemka
i Edwarda Makowskiego.

10.00 + Halinę Głowąla z dm. Ciszewskich – od wnuczki i córki
z rodziną i prawnuków.

10.00 + Władysławę i Władysława Podlejskich z racji imienin oraz zmarłych z rodz. Podlejskich i ratusznych.

11.00 + Hannę Włosowicz – 25 Msza św. gregoriańska.

11.00 + Wojciecha Polak – od Barbary Bernackiej z rodziną.

12.00 * W int. parafian.

* O zdrowie błog. Boże, wszelkie potrzebne łaski dla Anny i Adama Rodek oraz Beaty i Dominika Domagała.

18.00 + Janinę Szczerba z dm. Darmoń z okazji imienin – od rodz. Szczerbów z wnuczkiem Krystianem.

INTENCJE MSZALNE 7 – 13 czerwiec 2021 r.

PONIEDZIAŁEK

17.00 + Stanisława Dudkiewicza w 27 rocz. śmierci.

18.00 + Hannę Włosowicz – 12 Msza św. gregoriańska.

WTOREK

17.00 + Ks. Edwarda Wicińskiego – od Ireny Szyja z dziećmi i ich rodzinami.

17.00 + Genowefę Ciszek – od córki Urszuli z rodziną.

18.00 + Hannę Włosowicz – 13 Msza św. gregoriańska.

18.00 + Irenę Bugajską – od bratowej Danuty z rodziną.

ŚRODA

17.00 + Eugeniusza Szczepaniuka w 24 rocz. śmierci i za całą rodziną.

17.00 + Genowefę Ciszek – od Alfredy Szmyła.

18.00 + Hannę Włosowicz – 14 Msza św. gregoriańska.

18.00 + Kazimierza Rejdak – od syna Zbigniewa z rodziną.

CZWARTEK

17.00 + Zofię Ślęczek – od bratanka Leszka z rodziną.

17.00 + Genowefę Ciszek – od córki Elżbiety z rodziną.

18.00 + Hannę Włosowicz – 15 Msza św. gregoriańska.

18.00 + Eugeniusza Szczepaniuka w 24 rocz. śmierci.

PIĄTEK

  9.00 + Tadeusza Chrapek – od chrześniaka Jarka Musiał z córką.

17.00 + Marianne i Andrzeja Błaut.

18.00 + Hannę Włosowicz – 16 Msza św. gregoriańska.

SOBOTA

17.00 + Franciszka Romanowskiego w 17 rocz. śmierci – od żony.

17.00 + Antoniego Gęborka z okazji imienin i Dnia Ojca – od syna
z rodziną.

18.00 + Hannę Włosowicz – 17 Msza św. gregoriańska.

18.00 + Helenę Kalinowską w 1 rocz. śmierci – od córek z rodziną.

NIEDZIELA

  8.00 + Wojciecha Polak – od Ojca Jacka Polaka z żoną Małgorzatą
i od braci Jakuba I Karola.

  8.00 + Czesławę, Wacława Zając.

10.00

11.00 + Hannę Włosowicz – 18 Msza św. gregoriańska.

12.00 * W int. parafian.

18.00 + Antoniego Bugajskiego z okazji imienin.

20.00 + Józefa Gubas – od siostry z rodziną.

INTENCJE MSZALNE 31 maj – 6 czerwiec 2021 r.

PONIEDZIAŁEK

17.00 + Ks. Edwarda Wicińskiego – od Pelagii Piasnej z rodziną.

18.00 + Hannę Włosowicz – 5 Msza św. gregoriańska.

WTOREK

17.00 + Ks. Edwarda Wicińskiego – od rodziny Kliś.

17.00 + Genowefę Ciszek – od męża.

18.00 + Hannę Włosowicz – 6 Msza św. gregoriańska.

18.00 + Zdzisław Malik w 29 rocz. śmierci i + Janinę Malik w 9 rocz. śmierci.

ŚRODA

17.00 + Marka Ławnickiego w 1 rocz. śmierci – od żony i córki.

17.00 + ZBIORCZA ZA ZMARŁYCH:

+ Mariusza Borkowskiego – od ucz. pogrzebu.

+ Alfredę Broda – od ucz. pogrzebu.

+ Wandę Rodek – od ucz. pogrzebu.

+ Mieczysława Skorus – od ucz. pogrzebu.

+ Annę Jędrzejską – od ucz. pogrzebu.

+ Bogdana Warmuz – od ucz. pogrzebu.

+ Stanisława Stachurskiego – od ucz. pogrzebu.

+ Ryszarda Goławskiego – od ucz. pogrzebu.

+ Adama Woźniak – od ucz. pogrzebu.

+ Stanisław Szozda – od ucz. pogrzebu.

+ Halinę Rodek – od ucz. pogrzebu.

+ Halinę, Mieczysława Odrobina – od córek i Leszka Odrobine.

+ Wojciecha Polak – od ucz. pogzrebu.

18.00 + Hannę Włosowicz – 7 Msza św. gregoriańska.

18.00 + Irenę Bugajską – od bratowej Stanisławy.

CZWARTEK – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

  8.00 + Kazimierza Zając z rodzicami.

  8.00 + Wojciecha Polak – od chrzestnej cioci Joli i wujka Andrzeja.

10.00 + Władysława, Adama, rodziców Kiełtyków.

Msza św. bezpośrednio po procesji około godz. 12.00 + Hannę Włosowicz – 8 Msza św. gregoriańska.

PIĄTEK

  9.00   Wynagradzająca NSPJ

17.00 + Ks. Edwarda Wicińskiego – od rodz. Jankowskich.

18.00 + Hannę Włosowicz – 9 Msza św. gregoriańska.

SOBOTA

17.00 + Hannę Włosowicz – 10 Msza św. gregoriańska.

17.00 + Lucynę, Eugeniusza, Andrzeja Rak.

18.00 + Mariole Pocheć w 1 rocz. śmierci – od męża z rodziną i siostry Danuty z rodziną.

18.00 + Barbarę Mariańczyk – od męża, syna, córki z rodzinami.

NIEDZIELA

  8.00

10.00 + Wiesława Wydra z racji imienin.

10.00 + Wojciecha Polak – od Anny i Stanisława z Makowa Podhalańskiego.

11.00 + Hannę Włosowicz – 11 Msza św. gregoriańska.

12.00 * W int. parafian.

* Dziękczynn0 – błagalna w 4 rocz. święceń kapłańskich ks. wikariusza Andrzeja – od przyjaciół.

18.00 + Irenę Wójcik w 3 rocz. śmierci – od męża z rodziną.

INTENCJE MSZALNE 24 – 30 maj 2021 r.

PONIEDZIAŁEK

17.00 + Ks. Edwarda Wicińskiego – od róży Matki Bożej Fatimskiej.

18.00 + Kazimierza Wietrzyńskiego – od sąsiadów z kl. 78.

WTOREK

17.00 + Andrzeja Krajewskiego w 11 rocz. śmierci.

17.00 + Wandę Rodek – od syna Mirosława z żoną.

18.00 + Ks. Edwarda Wicińskiego – od rodz. Dudkiewicz.

18.00 + Adama Woźniak – od sąsiadów z ul. Makuszyńskiego 2c.

ŚRODA

17.00 + Kazimierę Stachowską z okazji dnia matki – od córek.

17.00 + Alinę i Jana Stanowskich – od córki.

18.00 + Mariole Pocheć z okazji dnia Matki – od córki Barbary i syna Sebastiana; + Halinę Pomarańską – od dzieci z rodzinami.

18.00 + Annę i Mariana Jędrzejskich – od siostry i brata z rodzinami.

CZWARTEK

17.00 + Hannę Włosowicz – 1 Msza św. gregoriańska.

18.00 + Ks. Edwarda Wicińskiego – od Straży Honorowej NSPJ.

PIĄTEK

17.00 + Helenę w 3 rocz. śmierci i Władysławę Pietrasów.

18.00 + Hannę Włosowicz – 2 Msza św. gregoriańska.

SOBOTA

17.00 + Hannę Włosowicz – 3 Msza św. gregoriańska.

17.00 + Wandę Rodek – od wnuczki Klaudii z rodziną i wnuczka Łukasza z rodziną.

18.00 + Zenone Kwaśniewską – od córki Barbary z dziećmi i wnukami.

18.00 + Pelagie w 15 rocz. śmierci i Henryka w 10 rocz. śmierci Kaczmarzyk – od córki, syna z rodziną.

NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

  8.00 + Wojciecha Polak – od babci.

  8.00 + Dorotę i Sławomira Teodorczuk – od koleżanki Lucyny.

10.00 + Donata Szewczyk w 2 rocz. śmierci – od wnuka Kamila.

10.00 + Andrzeja Molenda – od sąsiadów z bl. 80.

11.00 + Hannę Włosowicz – 4 Msza św. gregoriańska.

12.00 * W int. parafian.

* Dziękczynna za 50 lat życia Adama Kiełtyka z prośbą o wszelkie potrzebne łaski,  Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej.

* W int. ks. proboszcza Jacka w 27 rocz. święceń kapłańskich – od przyjaciół, znajomych i parafian.

18.00 + Adama, Danielę, Stefana Matyśkiewicz; Janinę, Alfreda Jędras, Danutę Krzysztofa Kwiecień i Jerzego Krawczyk.

INTENCJE MSZALNE 10 – 16 maj 2021 r.

PONIEDZIAŁEK

17.00 + Ks. Edwarda Wicińskiego – od rodziny Brodowiczów.

17.00 * O uzdrowienie relacji małżeńskich, opiekę Bożą i św. rodziny dla Maksymiliana i Katarzyny.

18.00 + Izydora i Józefa Syguła – od córki z rodziną.

WTOREK

17.00 + Andrzeja Kaźmierczak – od żony, mamy córki i brata.

17.00 + Jolantę Majka w 11 rocz. śmierci – od rodziców.

18.00 + Siostrę Annę Faryś i barata Ryszarda – od brata Stefana Barczyka z całą rodziną.

18.00 + Dorotę Teodorczuk w 1 rocz. śmierci i Sławomira Teodorczuk w 6 rocz. śmierci.

ŚRODA

17.00 + Irenę Jakóbczyk w 24 rocz. śmierci – od rodziny.

17.00 + Anetę Ciszek – od bratowej.

18.00 + Annę i Zbigniewa Ochęduszko.

18.00 + Anetę Ciszek – od Ireny Kiełtyki z rodziną.

CZWARTEK NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY Z FATIMY.

17.00 + Hannę Ryza w 15 rocz. śmierci – od Grzegorza i Oli z rodzinami.

17.00 + Stanisława Stachurskiego – od syna Łukasza z żoną Patrycją.

18.00 + Ks. Edwarda Wicińskiego – od Koła Seniorów.

18.00 + Bożenę Barwińską w 4 rocz. śmierci – od córki.

20.00 * Błagalna by Jezus Chrystus Dobry Pasterz umacniał ks. Jacka i ks. Andrzeja Swoją mocą i błogosławieństwem, a NMP strzegła ich przed wszelkim złem.

PIĄTEK

17.00 + Danutę Feszter – od córki z rodziną.

18.00 + Otylię i Józefa Wąsowiczów – od wnuczki z rodziną.

SOBOTA

17.00 + Zofie, Mariana Sadowskich.

17.00 + Stefana Dróżdz – od żony

18.00 + Janinę i Stefana Grabek – od wnuczki, wnuka i synowej.

18.00 + Zdzisława Piech – od syna i synowej.

NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO.

  8.00 + Janusza – od najbliższej rodziny.

10.00 * Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Heleny Rodek.

11.00 + Władysławę Owczarczyk – od syna Adama z żoną Iwoną i od wnuków.

12.00 * SUMA ODPUSTOWA KU CZCI ŚW. ANDRZEJA BOBOLI.

* W intencji parafian

18.00 + Władysława, Stefanie Nocoń i Wiesława Winnickiego.

INTENCJE MSZALNE 26 kwiecień – 3 maj 2021 r.

PONIEDZIAŁEK

17.00 + Mirosława Łępa 24 Msza św. gregoriańska.

18.00 + Stanisława Łępa – od sąsiadów z kl. 80.

WTOREK

17.00 + Mirosława Łępa 25 Msza św. gregoriańska.

17.00 + Janusza Pień w 1 rocz. śmierci – od córki Marty z mężem i dziećmi.

18.00 + Stanisława Łępa – od sąsiadów Cecuda i Brzezińskich.

18.00 + Annę Jędrzejską – od córki i syna z rodziną.

ŚRODA

17.00 + Hannę Włosowicz – od kolegów syna z kopalni „WUJEK”.

17.00 + Anetę Ciszek – od mamy.

18.00 + Mirosława Łępa 26 Msza św. gregoriańska.

18.00 + Anetę Ciszek – od Zofii Kiełtyki z rodziną.

CZWARTEK

17.00 + Mirosława Łępa 27 Msza św. gregoriańska.

17.00 + Anetę Ciszek – od syna Przemysława z rodziną.

18.00 + Eugenie Dukat – od rodziny.

18.00 + Kazimierza Rodek w 1 rocz. śmierci – od Urszuli Górskiej z rodziną.

PIĄTEK

17.00 + Mirosława Łępa 28 Msza św. gregoriańska.

18.00 + ZBIORCZA ZA ZMARŁYCH:

+ Ireneusza Swoboda – od ucz. pogrzebu.

+ Kazimierza Rejdak – od ucz. pogrzebu.

+ Urszule Wlizło – od ucz. pogrzebu.

+ Anetę Ciszek – od ucz. pogrzebu.

+ Leokadię Janusz – od ucz. pogrzebu.

+ Bogdan Warmuz – od ucz. pogrzebu.

+ Marię Kołkiewicz – od ucz. pogrzebu.

+ Stanisława Stachurskiego – od ucz. pogrzebu.

SOBOTA ŚW. JÓZEFA, PRZEMIEŚLNIKA, ŚWIĘTO PRACY

17.00 + Mirosława Łępa 29 Msza św. gregoriańska.

18.00 + Mariusza Piaseckiego w 3 rocz. śmierci – od żony i syna.

NIEDZIELA

  8.00 * Dziękczynno – błagalna w intencji dzieci komunijnych i o dobre przygotowanie do Misji św – od róży Matki Boskiej Fatimskiej.

10.00 + Mirosława Łępa 30 Msza św. gregoriańska.

11.00 * W int. kapłanów o mądrość, świętość i odwagę – od parafianki.

12.00 * O pomyślne zdanie matury, dobre wybory życiowe dla maturzystki Agatki i innych maturzystów.

18.00 + Michalskiego Rafała z racji urodzin – od mamy z rodziną.

PONIEDZIAŁEK UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY KRÓLOWEJ POSLKI

  8.00 + Kazimierza Kulik w 3 rocz. śmierci oraz całą rodzinę Kulików.

10.00 + Janinę i Stefana Grabek – od wnuczki, wnuka i synowej.

11.00 + Kazimierza Rejdak –od syna Alberta z rodziną.

12.00 + Krystynę i Kazimierza Zachanów w 1 rocz. śmierci i zm. z rodz. Zachanów i Korczyków.

18.00 + Andrzeja Molenda – swatów Rumszus.