OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 05.09.2020

1.       Dzisiaj XXIII Niedziela zwykła.

2.      Przypomnienie :  7 września na Mszy św. o 18.00 będziemy gościć Arcybp Lwowa Mieczysława Mokrzyckiego który przywiezie do nas relikwie św. Jana Pawła II. Będzie można też nabyć książki Jego autorstwa. To jest poniedziałek bardzo proszę aby jak najwięcej parafian było na na Mszy św. na  przyjęciu relikwii naszego św. Rodaka Jana Pawła II.

3.      W środę o 15.00 spotkanie Klubu Seniora i Pań z Chóru. Zapraszamy. Natomiast  po Mszy o 17.00 Nowenna do MB Nieust. Pomocy.

4.      20 września w niedzielę  na Mszy św. o 12.00 w naszej parafii Komunia św.  W sobotę 26 września o 18.00 Sakrament Bierzmowania. Młodzież, która wyszła z VIII kl. zgłasza się do Ks. Andrzeja. Natomiast starsi którzy chcą przyjąć ten sakrament do Ks. Proboszcza.

5.      Przypominamy osobom które opiekują się grobami  na cmentarzu , aby zainteresować się grobami ziemnymi opuszczonymi które są zarośnięte. Prosimy o zgłaszanie się do administracji cmentarza z dokumentami potwierdzającymi opłatę na 20 lat i potwierdzenie czy nadal tym ziemnym grobem ktoś się będzie zajmował. Wkrótce na tych  grobach pojawią się kartki , że tym grobem nikt się nie opiekuje. Jeżeli tego nie uczynimy do połowy listopada taki grób zapuszczony zarośnięty walący się na inne groby którym się nikt nie interesuje zostanie  po pewnym czasie zlikwidowany.

6.      Na cmentarzu trwają prace : położenie kostki przed kaplicą i w  alejkach począwszy od kaplicy do głównego wejścia.

7.      Bóg zapłać kilku Panom z naszej parafii,  którzy ufundowali, postawili i wymalowali Krzyż Misyjny.  Bóg zapłać Firmie MZUK za wycięcie suchych drzew koło Kościoła. Bóg zapłać P. Piotrowi Pakuła za pocięcie tego drzewa. Na cmentarzu też będziemy zmieniać ten stary wysłużony krzyż koło kaplicy.

8.      Od września powraca w niedzielę Msza o 18.00  w Szpitalu o 14.00 a w dni powszednie Msze o 17.00 i 18.00

9.      Zapowiedzi przedślubne: Michał Giejc , kawaler par. tut. i Ewa Teodorczuk , panna par. tut. – zapowiedź II

10.  Spotkanie Rady parafialnej będzie 8. 09.  we wtorek po Mszy św. o 18.00

11.  Sanepid przypomina że wewnątrz Kościołach obowiązują maseczki. Przypomina też że będą kontrole

12.  Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia    składamy najlepsze życzenia niech Matka Boża otacza  swoją  opieką  , a Chrystus Król niech nam błogosławi. Szczęść Boże.