OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 12.09.2021  – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA.

  1. W poniedziałek  13.09. 0 20.00 Nabożeństwo Fatimskie.
  2. We wtorek 14.09 święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze św. o 9.00, 17.00 i 18.00. Po Mszach o 9.00 i 17.00 nabożeństwo do Krzyża św. Prosimy o przystrojenie przydrożnych krzyży.
  3. W sobotę św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży.  Dzisiaj  rozpoczyna się Tydzień Wychowania. W sobotę w związku z św. Stanisławem zapraszamy dzieci na Mszę o 17.oo a w niedzielę na 10.oo
  4. Jest Księga Intencji na 2022 r. można zamawiać.
  5. BARDZO PROSZĘ ABYŚMY WRÓCILI DO MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ  po Mszy św. o 17.oo w dni powszednie.
  6. Dzisiaj w Warszawie beatyfikacja kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa oraz Matki Elżbiety Czackiej.
  7. Wszystkie dokumenty odnośnie remontu Kaplicy Wandy Malczewskiej zostały przygotowane. Pod koniec września rozpocznie się remont kapliczki. W sobotę od 9.00 będziemy malować jeszcze raz krzyże  na drodze krzyżowej wokół kościoła. Chętnych prosimy o pomoc. Po ostatnich ulewach okazało się że dach nad zakrystią  w kościele przecieka, to samo jest nad plebanią od strony garaży i koło kominów. Jest tam brak  elementów z papy i blachy. Nad zakrystią trzeba zrobić całość. Nad plebanią częściowo. Wykonawca był, zrobi kosztorys i zacznie to naprawiać, żeby przed zimą było  zabezpieczone. Na te remonty będzie przeznaczona taca w następną trzecią niedziele 19.09. Za każdą ofiarę serdeczny Bóg zapłać.
  8. Do Wieczności odeszli:  +Jerzy Pajda +Wiesława Lipa.   Wieczny odpoczynek
  9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia  składamy najlepsze życzenia niech Matka Boża otacza  swoją opieką  , a Chrystus Król niech nam błogosławi. Szczęść Boże.