INTENCJE                  MSZALNE                  26 kwiecień – 3 maj 2021 r.

PONIEDZIAŁEK

17.00 + Mirosława Łępa 24 Msza św. gregoriańska.

18.00 + Stanisława Łępa – od sąsiadów z kl. 80.

WTOREK

17.00 + Mirosława Łępa 25 Msza św. gregoriańska.

17.00 + Janusza Pień w 1 rocz. śmierci – od córki Marty z mężem i dziećmi.

18.00 + Stanisława Łępa – od sąsiadów Cecuda i Brzezińskich.

18.00 + Annę Jędrzejską – od córki i syna z rodziną.

ŚRODA

17.00 + Hannę Włosowicz – od kolegów syna z kopalni „WUJEK”.

17.00 + Anetę Ciszek – od mamy.

18.00 + Mirosława Łępa 26 Msza św. gregoriańska.

18.00 + Anetę Ciszek – od Zofii Kiełtyki z rodziną.

CZWARTEK

17.00 + Mirosława Łępa 27 Msza św. gregoriańska.

17.00 + Anetę Ciszek – od syna Przemysława z rodziną.

18.00 + Eugenie Dukat – od rodziny.

18.00 + Kazimierza Rodek w 1 rocz. śmierci – od Urszuli Górskiej z rodziną.

PIĄTEK

17.00 + Mirosława Łępa 28 Msza św. gregoriańska.

18.00 + ZBIORCZA ZA ZMARŁYCH:

+ Ireneusza Swoboda – od ucz. pogrzebu.

+ Kazimierza Rejdak – od ucz. pogrzebu.

+ Urszule Wlizło – od ucz. pogrzebu.

+ Anetę Ciszek – od ucz. pogrzebu.

+ Leokadię Janusz – od ucz. pogrzebu.

+ Bogdana Warmuz – od ucz. pogrzebu.

+ Marii Kołkiewicz – od ucz. pogrzebu.

+ Stanisława Stachurskiego – od ucz. pogrzebu.

SOBOTA ŚW. JÓZEFA, PRZEMIEŚLNIKA, ŚWIĘTO PRACY

17.00 + Mirosława Łępa 29 Msza św. gregoriańska.

18.00 + Mariusza Piaseckiego w 3 rocz. śmierci – od żony i syna.

NIEDZIELA

  8.00 * Dziękczynno – błagalna w intencji dzieci komunijnych i o dobre przygotowanie do Misji św – od róży Matki Boskiej Fatimskiej.

10.00 + Mirosława Łępa 30 Msza św. gregoriańska.

11.00 * W int. kapłanów o mądrość, świętość i odwagę – od parafianki.

12.00 * O pomyślne zdanie matury, dobre wybory życiowe dla maturzystki Agatki i innych maturzystów.

W int. parafian

18.00 + Michalskiego Rafała z racji urodzin – od mamy z rodziną.

PONIEDZIAŁEK UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY KRÓLOWEJ POSLKI

  8.00 + Kazimierza Kulik w 3 rocz. śmierci oraz całą rodzinę Kulików.

10.00 + Janinę i Stefana Grabek – od wnuczki, wnuka i synowej.

11.00 + Kazimierza Rejdak –od syna Alberta z rodziną.

12.00 + Krystynę i Kazimierza Zacharzów w 1 rocz. śmierci i zm. z rodz. Zacharzów i Korczyków.

18.00 + Andrzeja Molenda –  od swatów Rumszus.