Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 20. 10. 2019

1.         W każdy dzień powszedni  i w niedzielę zapraszamy  na nabożeństwa różańcowe  o 17.30  .W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

2.      Dzisiaj rozpoczynamy tydzień modlitw za misje św.

3.       Bóg zapłąć za dzisiejsze ofiary w 3 niedzielę na remont dzwonów i nową dzwonnicę za tydzień taca jest przeznaczona na misje św.

4.       W gablotach parafialnych wisi program robót odnowy remontu dzwonów i kosztorys remontu i dzwonnicy nowej ceny podane netto bez płyty betonowej i pozwoleń z urzędu miasta. W pon 28 018.30 spotkanie Rady Parafialnej.

5.       W środę na 15.00 zapraszamy klub seniora na spotkanie do salki. Proszę aby się zapisywać do tego klubu by razem być ze sobą by razem porozmawiać, pośpiewać.

6.      W zakrystii są do nabycia  kalendarze z Gościa niedzielnego po 10 zł. 26 X o 15 będzie II edycja Balu Wszystkich Świętych. Zapraszamy dzieci i młodzież

7.      Bardzo proszę o potwierdzenie wyjazdu (wpłatę zaliczki)  dzieci  zapisanych  na Kolonie letnie nad morze , które jadą ze mną bo miejsca się kończą a jechać chce dużo dzieci.

8.       Zapowiedzi przedślubne II zap.  Tomasz Chajduga kawaler par tut.  Marika Dąbrowska panna par. Zesłania Ducha św.

9.      Bóg zapłać Paniom i Panom (7 osób z Ośrodka) za pomoc w sprzątaniu terenu – grabieniu liści.

10.  W związku że Wszystkich Świętych przypada w I piątek odwiedziny chorych będą w czwartek przed I Listopada od 14.00  Kandydaci do bierzmowania z kl VI i VII którzy odebrali indeksy proszeni są o odebranie od Ks. Andrzeja Katechizmów.

11.  W dalszym ciągu można zamawiać wypominki i msze św. na przyszły rok.

12.  Do wieczności odeszli  ś. Piotr Gąciarz i Roman Bożek. Wieczny….

13.  Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia niech Matka Boża otacza nas swoją opieką  a Chrystus Król niech nam błogosławi. Szczęść Boże.