OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 03.11. 2019

           OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 03. 11.2019

1.     Trwa modlitwa za zmarłych . Do piątku trwają wypominki i różaniec o 17 .30 a o 18. 00 Msza św. w intencji dusz wypominanych. Pamiętajmy że będąc w stanie łaski uświęcającej  możemy dedykować odpust – darowanie kar dla jednego zmarłego w jednym dniu w  czasie oktawy modlitw za zmarłych trzeba nawiedzić cmentarz i pomodlić się w intencjach Ojca Św.

2.      Została naprawiona instalacja elektryczna na cmentarzu. Mamy już prąd w kaplicy i na cmentarzu. Bóg zapłać Panu Jackowi Szumilas za   wielkie zaangażowanie i kierowanie tę naprawą, ż. Bóg zapłać  Panom Mirosławowi Szyc , Jackowi Szumilas , Piotrowi Bawer i Piotrowi Kiełtyka za wykopanie  rowu żeby firma położyła nowy kabel.

3.      W środę na 15.00 zapraszamy klub seniora na spotkanie do salki.

4.       W maju od 22.do 29  jest organizowany bardzo ciekawy wyjazd pielgrzymkowy do Macedonii i Serbii (miejsc związanych z św. Matką Teresą z Kalkuty Monastyr narodzin Bogurodzicy Monastyr św. Nauma  miejsc także związanych z naszym wieszczem narodowym Adamem Mickiewiczem  Także miejsc powiązanych z  św. Cyrylem Metodym  i św. Klemensem oraz innych  bardzo  ciekawych miejsc. Koszt 1.500 zł Plakat jest wywieszony w gablotach. Zapisy i informacje u Ks. Proboszcza Jacka

5.     W dalszym ciągu można zamawiać wypominki roczne i msze św. na przyszły rok.

6.     Ogłoszenie Kurii
Za tydzień  w niedzielę proszę o przeprowadzenie we wszystkich kościołach zbiórki do puszek na Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

7.     Przyjaciele Jezusa Formacja Mężczyzn zaprasza na kolejne w tym roku męskie  spotkanie w pierwszy czwartek listopada.Tematem będzie: Miłość Ojca Temat miłości wydaje się fundamentalny dla każdego z mężczyzn  O miłości Boga, miłości do Boga, miłości w rodzinie opowie nasz gość  Dariusz Basiński.

8.     Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia niech Matka Boża otacza nas swoją opieką  a Chrystus Król niech nam błogosławi. Szczęść Boże.

9.     Jeszcze słowo Prezesa Akcji Kat Pana Piotra Boćkapa