INTENCJE MSZALNE 1 – 7 marzec 2021 r.

PONIEDZIAŁEK

17.00 + Marianne Kaczmarek w 13 rocz. śmierci.

18.00 * 19 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

WTOREK

17.00 * 20 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

17.00 + Ludwikę Pawlikowską.

18.00 + Wandę w 5 rocz. śmierci i Edwarda Bielawskich.

18.00 + Stanisława Różańskiego – od żony, córki z mężem, wnuczka
i prawnuczka.

ŚRODA

17.00 + ZBIORCZA ZA ZMARŁYCH:

+ Katarzynę Szabra – od ucz. pogrzebu.

+ Antoniego Syguła – od ucz. pogrzebu.

+ Janusza Arendarskiego – od ucz. pogrzebu.

+ Stanisława Łępa – od ucz. pogrzebu.

+ Grzegorza Chęsy – od ucz. pogrzebu.

+ Tadeusza Chrapek – od ucz. pogrzebu.

+ Alinę Stanowską – od ucz. pogrzebu.

+ Wojciecha Zięba – od ucz. pogrzebu.

+ Bolesława Wasik – od ucz. pogrzebu.

+ Zenobie Kamińską – od ucz. pogrzebu.

+ Andrzeja Marek – od ucz. pogrzebu.

+ Zenone Kwaśniewską – od ucz. pogrzebu.

18.00 * 21 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

18.00 + Jerzego Rosół – od żony i syna.

CZWARTEK

17.00 + Mariana Ciastoń w 2 rocz. śmierci – od córki.

17.00 * 22 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

18.00 + Kazimierę Stachowską z okazji imienin – od rodziny.

18.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące w sposób szczególny z rodziny Filo.

PIĄTEK

  9.00 Wynagradzająca NSPJ

17.00 + Józefa Marszałek z okazji urodzin i imienin.

18.00 + Bogusława Kajce w 14 rocz. śmierci – od żony i dzieci.

18.00 * 23 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

SOBOTA

17.00 * 24 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

18.00 + Franciszka Michalika – od córki.

3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  8.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla członkiń Róży Matki Boskiej Nieustającej Pomocy oraz o życie wieczne dla zmarłych członkiń.

10.00 + Kazimierza Wietrzyńskiego – od żony Jadwigi.

11.00 + Martę Nowak-Jałowiecką – od koleżanek Ireny i Sylwii
z rodzinami.

12.00 * W intencji parafian.

18.00 * 25 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

INTENCJE MSZALNE 22 – 28 luty 2021 r.

PONIEDZIAŁEK

17.00 + Irenę i Edwarda Jureczko – od córki z rodziną.

18.00 * 12 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

WTOREK

17.00 * 13 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

17.00 + Zenone Kwaśniewską – od córki Ireny, wnuczki Kasi z rodzinami.

18.00 + Romana Szumilas – od rodziny Olszewskich z Przedborza.

18.00 + Mariana Gubas – córki z rodziną.

ŚRODA

17.00 + Bogdana Chmielewskiego – od rodziny Majchrzaków, Hesów

i Flisów.

17.00 + Stefana, Helenę Osika, Stefana Osika, Edwarda i Krystynę Szmajda.

18.00 * 14 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

18.00 + Irenę Filo w 10 rocz. śmierci – od syna i córki z rodziną.

CZWARTEK

17.00 + Antoniego Bugajskiego z racji urodzin.

17.00 + Renatę Kapcia – od siostry Marii z rodzinami.

18.00 * 15 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

18.00 + Grzegorza Chys – od sąsiadów Smętek, Gwarków i Płatków.

PIĄTEK

17.00 * 16 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

18.00 + Stanisława Dudkiewicza z okazji urodzin.

SOBOTA

17.00 * 17 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

17.00 + Tadeusza Chrapek – od dzieci z rodziną.

18.00 * Dziękczynno-błagalna w rocznicę urodzin i imienin Gabrieli Łabędzkiej z prośbą o błogo. Boże, opiekę Matki Najświętszej.

18.00 * Dziękczynno-błagalna w rocznice chrztu Urszuli.

2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  8.00 + Kazimierza Wojciechowskiego z okazji imienin.

10.00 + Franciszkę, Jana, Tadeusza Rejdak.

11.00 + Stanisława Łępa – od wnuczków Kamila, Kacpra i Marka.

12.00 * W intencji parafian i ofiarodawców z III niedzieli miesiąca.

18.00 * 18 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

INTENCJE MSZALNE 15 – 21 luty 2021 r.

PONIEDZIAŁEK

17.00 * 5 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

18.00 + Kazimierza Wietrzyńskiego – Mariana Kościelnego z Katedry.

WTOREK

17.00 + Kazimierza Wietrzyńskiego – od ucz. pogrzebu.

17.00 + Janusza Rodek – od chrześnicy z rodziną.

18.00 * 6 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

18.00 + Andrzeja Marek – od żony.

ŚRODA – P O P I E L E C

  9.00 + Ks. Marka Majchrzaka – od Róży MB Nieustającej Pomocy.

17.00 * 7 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

17.00 + Ks. Edwarda Wicińskiego – od Róży MB Saletyńskiej.

18.00 + Stanisława Łępa – od rodz. Marii i Daniela Pieprzny.

18.00 + Romana Szumilas – od syna Jacka z żoną Ireną.

CZWARTEK

17.00 + Romana Szumilas – od Róży św. Jana Pawła II i św. Józefa.

17.00 + Renatę Kapcia – od siostry Marii Wilk.

18.00 * 8 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

18.00 + Stanisława Łępa – od rodziny Kocoł z Bielska Białaej.

PIĄTEK

17.00 * 9 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

18.00 ZBIORCZA ZA ZMARŁYCH:

+ Hannę Włosowicz – od ucz. pogrzebu.

+ Andrzeja Marek – od ucz. pogrzebu.

+ Romana Szumilas – od ucz. pogrzebu.

+ Włodzimierza Piotrowskiego – od ucz. pogrzebu.

+ Czesława Rosół – od ucz. pogrzebu.

+ Danutę Feszter – od ucz. pogrzebu.

+ Janusza Arendarskiego – od ucz. pogrzebu.

+ Stanisława Łępa – od ucz. pogrzebu.

+ Grzegorza Chęsy – od ucz. pogrzebu.

+ Tadeusza Chrapek – od ucz. pogrzebu.

+ Jerzego Rosół – od ucz. pogrzebu.

+ Bolesławę Wasik – od ucz. pogrzebu.

+ Zdzisławę Piech – od ucz. pogrzebu.

+ Katarzynę Szabra – od ucz. pogrzebu.

+ Wojciecha Zięba – od ucz. pogrzebu.

+ Zenone Kwaśniewską – od ucz. pogrzebu.

+ Hildegardę Konior – od ucz. pogrzebu.

+ Alinę Zięba w 4 rocz. śmierci – od mamy, córki z rodziną i brata z żoną.

+ Tadeusza Chrapek – od rodz. Banasiaków.

SOBOTA

17.00 + Stanisławę Pluta rodzicami oraz +  zięcia Stefana Gąsiorka.

17.00 * 10 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

18.00 + Bogusława Gądka w 22 rocz. śmierci oraz + Henryka Klich w 2 rocz. śmierci.

18.00 + Tadeusza Chrapek – od żony.

1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  8.00 + Kazimierza Szymańskiego w 5 rocz. śmierci – od żony z dziećmi.

10.00 + Eugenie Szczepaniuk w 6 rocz. śmierci i całą rodzinę.

11.00 + Stanisława Łępa – od córki Małgorzaty oraz + Andrzeja Marek – od żony.

12.00 * 11 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

18.00 + Krzysztofa Warzechę w 5 rocz. śmierci – od żony i syna.

INTENCJE MSZALNE 8 – 14 luty 2021 r.

PONIEDZIAŁEK

17.00 + Pawła Kubań – od kolegów z firmy PCFC.

18.00 + Władysława Kiszkę w 9 rocz. śmierci.

WTOREK

17.00 + Jana Andrysiewicz – od ucz. pogrzebu.

18.00 + Jana Kutka – od żony z dziećmi.

ŚRODA

17.00 +Hannę Włosowicz – od rodziny Borerów.

17.00 + Katarzynę Szabra, Mieczysława Szabra, Irenę Wojtal, Jerzego, Ryszarda, Stanisława Surosz – od Dariusza i Asi.

18.00 + Romualda Zarychta w 1 rocz. śmierci – od żony, dzieci oraz zmarłych z rodziny Zarychtów.

CZWARTEK

17.00 + Hannę Włosowicz – od męża z dziećmi.

17.00 + Katarzynę Szabra i Irenę Wojtal – od siostry z rodziną.

18.00 + Helenę Nieckasz w 90 rocz. urodzin – od swatowej.

18.00 * 1 Do Niebieskiego Dworu o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej, Dary Ducha Świętego i opiekę św. patronów – dla Kacpra Błochowiak.

PIĄTEK

17.00 + Hannę Włosowicz – od mamy.

18.00 * 2 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

SOBOTA

17.00 + Wiesławę Milewską w 1 rocz. śmierci – od syna żoną; + Jana, Sylwestra, Zdzisława Milewskich.

17.00 + Pawła Kubań – od ucz. pogrzebu.

18.00 + Annę Będkowską – od córki Oli z rodziną.

18.00* 3 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

NIEDZIELA

  8.00 + Tadeusza Rejdak z rodzicami, Zofie Sadowską i Zdzisława Kuraj.

10.00 * 4 Do Niebieskiego Dworu w intencji Kacpra Błochowiak.

11.00 + Janusza Arendarskiego – od sąsiadów z kl. bl. 10a.

12.00 * W int. parafian.

* Dziękczynno-błagalna w 75 rocz. urodzin Bogumiły Domagała – od córek z rodziną.

18.00 + Ks. Edwarda Wicińskiego – od rodz. Luboń i Górka.

INTENCJE MSZALNE 1 – 7 luty 2021 r.

PONIEDZIAŁEK

17.00 + Pawła Kubań – od Ernesta i Ewy Stybak z Oświęcimia.

18.00 + Wiesławę Milewską w 1 rocz. śmierci i + Józefa Wiśniowskiego – od córki Teresy z rodziną.

WTOREK

  9.00 + Zenonę Kwaśniewską – od sąsiadów z bl. nr 35.

17.00 + Mariana Piasnego z okazji urodzin.

18.00 + Kazimierza Wietrzyńskiego – od córki Leokadii Borczuk.

ŚRODA

17.00 +Andrzeja Molenda – od ucz. pogrzebu.

18.00 + ZBIORCZA ZA ZMARŁYCH:

+ Kazimierza Wietrzyńskiego – od ucz. pogrzebu.

+ Jana Andrysiewicz – od ucz. pogrzebu.

+ Danutę Feszter – od ucz. pogrzebu.

+ Włodzimierza Piotrowskiego – od ucz. pogrzebu.

+ Mariana Dudek – od ucz. pogrzebu.

+ Czesława Rosół – od ucz. pogrzebu.

+ Władysława Pietruszka – od ucz. pogrzebu.

+ Pawła Kubań – od ucz. pogrzebu.

+ Hannę Włosowicz – od ucz. pogrzebu.

+ Andrzeja Molenda – od ucz. pogrzebu.

+ Tadeusza Chrapek – od ucz. pogrzebu.

+ Hildegardę Konior – od ucz. pogrzebu.

+ Alinę Stanowską – od ucz. pogrzebu.

+ Marie Musiałek – od ucz. pogrzebu.

+ Stanisława Łępa – od sąsiadów.

+ Marie Niziurską – od syna, synowej, wnuka.

+ Andrzeja Pater w 2 rocz. śmierci.

+ Grażynę Urantówka w 1 rocz. śmierci.

+ Józefa Ludwikę Kulik, Ludwika, Pawła Kulik, Tomasza Kotarba, Stanisławę, Tomasza Pustułka i ich dzieci Adama i Bogumiłę, Irenę, Mieczysława Żabickich, Annę Oleksiak.

CZWARTEK

17.00 + Pawła Kubań – od Andrzeja i Władysławy Stybak z Rudz.

18.00 + Romana Szumilas – od rodziny Tarko.

PIĄTEK

9.00 Wynagradzająca NSPJ.

17.00 + Pawła Kubań – od koleżanek z pracy z PCFC.

18.00 + Kazimierza Wietrzyńskiego – od s. Urszuli z III Zakonu św. Franciszka,

SOBOTA

17.00 + Andrzeja Molenda – od ucz.pogrzebu.

18.00 + Kazimierza Wietrzyńskiego – od s. Krystyny z III Zakonu św. Franciszka.

NIEDZIELA

  8.00 + O życie wieczne dla zmarłych członkiń oraz błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla żyjących członkiń róży Matki Bożej Saletyńskiej.

10.00 + Stanisława w 8 rocz. śmierci, Kazimierę, Stanisławę, Marianne, Franciszka Szywaczów.

11.00 + Władysława Pietruszka – od ucz. pogrzebu.

12.00 * W intencji parafian.

18.00 + Pawła Kubań – od ucz. pogrzebu.

INTENCJE MSZALNE 25 – 31 styczeń 2021 r.

PONIEDZIAŁEK

17.00 + Danutę Świszcz w 14 rocz. śmierci – od córki z mężem.

18.00 + Aniele Głowa w 1 rocz. śmierci – od córek z rodz.

WTOREK

17.00 + Marianne Włodarczyk – od Danuty Marszałek.

18.00 + Leokadię Borczuk – Beaty i Janeczki.

ŚRODA

17.00 +Kazimierza Wietrzyńskiego – od Danuty Marszałek.

18.00 + Ireny Zając w 30 rocz. śmierci – od wnuczki Grażynki z rodziną.

CZWARTEK

17.00 + Teofili i Kacpra Marszałek, Józefa, Ryszarda, Eleonory Baranek.

18.00 + Jana Nowak w 11 rocz. śmierci – od rodziny.

PIĄTEK

17.00 + Romana Szumilas – od dawnej grupy modlitewnej.

18.00 + Halinę Płonka – od córki Ewy z mężem Jarosławem i od wnuczki Małgorzaty z mężem Pawłem.

SOBOTA

17.00 + Marianne Włodarczyk – od sąsiadów.

18.00 + Kazimierza Wietrzyńskiego – od III zakonu św. Franciszka.

NIEDZIELA

  8.00 + Mariana Dudek – od swatów Grabowskich.

10.00 + Władysława Kiełtykę w 2 rocz. śmierci.

11.00 + Pawła Kubań – od ucz. pogrzebu.

12.00 * Jadwigę Dusik z racji urodzin z prośbą o zdrowie, Błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej i św. patronów – od Lidii Lipa z rodziną.

18.00 + Natalie i Waldemara.

INTENCJE MSZALNE 18 – 24 styczeń 2021 r.

PONIEDZIAŁEK

18.00 + Mariusza Kaczmarczyka – od cioci Kazi z mężem i rodziną
z Wolbromia.

18.30 + Hannę Włosowicz z w 30 dniu po śmierci – od męża z dziećmi.

WTOREK

17.00+Ks.Edwarda Wicińskiego–od Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18.00 + Leokadie Borczuk – od wnuczki Karoliny z Przemkiem.

18.00 + Mieczysława Gajewskiego – od ucz. pogrzebu.

ŚRODA

17.00+Ks. Edwarda Wicińskiego – od rodziny Posmyk i Bassanelli.

18.00 + Kazimierza Wietrzyńskiego od Straży Honorowej NSPJ i Ap. Dobrej Śmierci.

CZWARTEK

17.00 + Stanisława Łępa – od rodz. Pieprzny.

18.00 + Mariusza Kaczmarczyka i Jego zmarłych rodziców – od wujka Stefana z rodziną.

18.00 + Kazimierza Wietrzyńskiego – od członkiń Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

PIĄTEK

17.00 + Ks. Edwarda Wicińskiego – od ks. Proboszcza i ks. wikariusza Andrzeja.

18.00 + Edwarda Belskiego w 34 rocz. śmierci.

SOBOTA

17.00 + Ks. Edwarda Wicińskiego – od rodz. Wydra.

17.00 + Stefana, Helenę Osika; +Jana Kot, Wincentego Stępień, Mariusza Jaśkowskiego.

18.00 + Jana, Marie, Czesława Gofron.

18.00 + Matyldę, Józefa Kossoń.

NIEDZIELA

  8.00 + Mariusza Piaseckiego.

  8.00 + Wiesława Łatę w 3 rocz. śmierci.

10.00 * Dziękczynno-błagalna z racji urodzin Henryka – od żony i dzieci.

11.00 + Stanisława Łępa – od żony.

12.00 * W intencji parafian i ofiarodawców III niedzieli miesiąca.

18.00 + Wiesława Wydrę z racji urodzin.

INTENCJE MSZALNE 11 – 17 styczeń 2021 r.

PONIEDZIAŁEK

18.00 + Andrzeja Molęda – od żony z racji urodzin.

18.30 + Mariusz Kaczmarczyk – od kolegów.

WTOREK

18.00 + Kazimierza Wietrzyńskiego – od syna Czesława Jacka z rodziną.

18.30 + Henryka Kwapisz – od ucz. pogrzebu.

ŚRODA

18.00 + Mariusza Kaczmarczyk – od koleżanek i kolegów z pracy.

18.30 + Kazimierza Wietrzńskiego – od sąsiadów z kl. 80 z I klatki.

CZWARTEK

18.00 + Franciszka Dobrowolskiego w 1 rocz. śmierci.

18.30 + Marianne Włodarczyka – od córki Krystyny z mężem Czesławem
i wnukiem Marcinem.

PIĄTEK

18.00 + ZBIORCZA ZA ZMARŁYCH:

+ Mariusza Kaczmarczyka – od koleżanek i kolegów z pracy.

+ Kazimierza Wietrzyńskiego – od Róży Matki Bożej Saletyńskiej.

+ Hannę Włosowicz – od ucz. pogrzebu.

+ Janusza Arendarskiego – od ucz. pogrzebu.

+ Stanisława Łępa – od ucz. pogrzebu.

+ Danutę Feszter – od ucz. pogrzebu.

+ Martę.

18.30 + Helenę Ziach w 1 rocz. śmierci – od męża z córkami i od rodziny.

SOBOTA

18.00 + Czesława Robakowskiego w 10 rocz. śmierci.

18.00 + Helenę Orkisz w 12 rocz. śmierci.

NIEDZIELA

  8.00 + Piotra, Walerie, Kazimierza, Wiesławę Zając oraz Antoniego Czajka.

10.00 + Tadeusza Sito w 31 rocz. śmierci – od żony i córek z rodzinami.

11.00 + Helenę Banaszewską w 17 rocz. śmierci.

12.00 * W intencji parafian.

* Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże Błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, opiekę Matki Najświętszej dla Eweliny.

18.00 + Kazimierza Wietrzyńskiego – od syna Michała z rodziną.

INTENCJE MSZALNE 3 – 10 styczeń 2020 r.

PONIEDZIAŁEK

18.00 + Mariusza Kaczmarczyka – od koleżanek i kolegów z pracy.

18.30

WTOREK

18.00 + Mariusza Kaczmarczyka – od sąsiadów z środkowej klatki 80.

18.30 + Henryka Kwapisz – od ucz. pogrzebu.

ŚRODA – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

  8.00    Zofie, Wiesława, Józefa, Jana, Władysława Chmiest i zm. z rodziny Sokołów.

10.00 + Andrzeja Szczepaniuk.

11.00 + Martę Jałowiecka z dm. Nowak – od Kingi.

12.00 + Andrzeja Krajewskiego.

18.00 + Bożenę Barwińską.

CZWARTEK

18.00 + Mateusza Karbowniczek.

18.30 + Mariusza Kaczmarczyka – od ucz. pogrzebu.

PIĄTEK

18.00 + Andrzeja Molęda  – od sąsiadów z kl. nr 80.

18.30 + Mariusza Kaczmarczyka – od sąsiadów ze środkowej kl. bloku 80.

SOBOTA

18.00 +Kazimierę Stachowską w 8 rocz. śmierci – od rodziny.

18.00 + Mariusza Kaczmarczyka – od ucz. pogrzebu.

NIEDZIELA

  8.00 + Piotra Starczyńskiego w 13 rocz. śmierci.

10.00 + Wiesławę Winnik – od córek i męża.

11.00 + Janusza Arendarskiego – od rodziny Szumilasów.

12.00 * W intencji parafian.

* Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej dla Krystiana Siodłaka z okazji 25 rocz. urodzin – od dziadków Marii i Stanisława, mamy Beaty i wujka Tomasza Szczerba.

18.00 + Leokadię Borczuk – od córki Jolanty i Michała.

INTENCJE MSZALNE 28 grudzień – 3 styczeń 2020 r.

PONIEDZIAŁEK

18.00 + Janinę Niedzielską – od Marcina i Teresy Ziach.

18.00 + Janinę Jabłońską – od ucz. pogrzebu.

WTOREK

18.00 + Dziękczynno-błagalna w int. Karoliny Luśnia – od Matki Chrzestnej w 30 rocz. urodzin.

18.00 + Mariusza Kaczmarczyka – od sąsiadów z ul. Kraszewskiego 80.

ŚRODA

18.00

18.00 + Józefa Wiślaka z rodzicami.

CZWARTEK

17.00 + Zmarli z roku 2020.

17.00 Helenę, Alojzego Hofelmajer i Halinę Hetman.

PIĄTEK – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI

  8.00    Wynagradzająca NSPJ

10.00 + Andrzeja Gąciarz i syna Piotra.

11.00 + Pawła Kubań – od Taty i Ewy.

12.00 * Dziękczynno-błagalna za miniony rok z prośbą o błogosławieństwo w Nowym Roku dla Grażyny.

18.00 + Helenę i Józefa Jaworskich.

SOBOTA

18.00 Mariana Dudek – od sąsiadów.

18.00 + Mariusza Kaczmarczyka – od brata z żoną i rodziną oraz + Genowefę i Mieczysława Kaczmarczyków.

NIEDZIELA

  8.00 * W intencji pokoju na świecie, o zdrowie i opiekę Bożą dla całej parafii – od róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

10.00 + Józefę, Antoniego, Alicje, Ryszarda Pałków i Bogdana Musiała.

11.00

12.00 * W intencji parafian.

* Dziękczynno-błagalna z racji imienin i urodzin Danuty oraz dziękczynienie za 40 lat pracy.

18.00 + Kazimierza Wietrzyńskiego – od sąsiadów z bloku nr 80 klatka śrdokowa.